Wpis z mikrobloga

@Wotto nie wiem czy wiecie, ale Piotr Wielgucki jest niezwykle hojnymi filantropem. Np. na pomoc w leczeniu Julki z Bydgoszczy przekazał w internetowej zbiórce (https://zrzutka.pl/sercejulki) łącznie 25 tysięcy złotych (jego wpłaty można zobaczyć na liście najwyższych kwot). Nie twierdzę, że dobroć w jednym aspekcie usprawiedliwia występek w innym, ale okazało się, że Piotr nie jest tylko internetowym hejterem i sądowym pieniaczem za którego go miałem.
  • Odpowiedz
@goodOldSaracen: wpłata ok, ale pod jakim hasłem odbyła się zbiórka matki kurki? "Uczymy Jerzego Owsiaka dobroczynności bez prowizji". Głównym celem Wielguckiego było #!$%@? Owsiakowi, nie dobroczynność
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam huehue, nie... W sumie ciekawe jak gościowi udało się tak #!$%@?ć ludzi, że nawet wpłacając na cel charytatywny równowartość rocznych zarobków przeciętnego Polaka (zakładam, że wlasnych pieniedzy) i tak niektórzy widzą w tym złe intencje... Ciekawe też jak można mieć w sobie tyle nienawiści do drugiego, żeby nawet w dobrych rzeczach widzieć złe intencje, i nie mówię tylko o nienawiści Piotrka do Jurka...
  • Odpowiedz