Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie że ten wysyp zielonek zachęcających do unsubowania ma na celu zrobienie z ćpuna ofiary. Pomyślcie- zmasowana akcja unsubowania osoby z problemami, uzależnionej i niezdolnej do samodzielnej egzystencji.
Każdy normalny wie że akcja unsubowania to przede wszystkim #!$%@? majora i tzw bejtowanie. Dlaczego niektórym zależy na tym aby unsubowanie majora dostało miano znęcania się nad suchodolskim? Odpowiedź jest prosta: zwrócenie uwagi np. mediów co bedzie skutkowało zwiększeniem popularności szczura
#kononowicz #patostreamy
  • 7
  • Odpowiedz
@Kaczmajster:

zwyzywaniu widzów od psów

Witam nowoszkolnego. Zdajesz sobie sprawę z tego, że Major obrażał widzów tyle razy że nie sposób to teraz policzyć. I jakoś nigdy takiej akcji nie było. Ale akurat teraz kiedy Major #!$%@?ł że szkolnej i jego zarabianie na jutubie stoi pod znakiem zapytania robi się wokol niego sztuczny szum.
  • Odpowiedz
@NPCno123123: no tak więc monika ze sławkiem zakładają konta na wykopie, obrażają strusia, żeby zajęła się tym uwaga tvn co zwiększy popularność Strusia (°°
Nie popadajmy w paranoje xD
  • Odpowiedz
@NPCno123123: juz widze jak uwagatvn zajmuje sie tymi ktorsy przestali subskrybowac szczura robiac mu krzywde.Gosc ktory jest narkonamen po wyrokach ktory sie prawdziwa praca nie skalal .Nie wiem albo jestes #!$%@? albo ci latexowe gacie scisly jajka i poszly na glowe
  • Odpowiedz
@xxxmen:

juz widze jak uwagatvn zajmuje sie tymi ktorsy przestali subskrybowac szczura robiac mu krzywde.

a czy ja mówię o tym, że to się uda? xD Piszę o tym że to może być jakaś zakrojona akcja.

lateks jako
  • Odpowiedz