Wpis z mikrobloga

Mi9 Lite czy Mi9t? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prawie bliźniaki, polecam oba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mi9 Lite tylko 219.99$ (842zł), Mi9t tylko 259.99$ (995zł)
Super ceny i dostawa bez VAT
-----------------------------------------
➡️Śledź mój tag #sebeksspoleca i Moje recenzje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-----------------------------------------

Mi9 Lite 6/128GB
⏩219.99$ kolory
▶️Kod: BGIssamXRM9L
▶️Kod2: BG9LITECL
Dostawa Priority Line lub Priority Direct Mail bez ryzyka VAT

Mi9t 6/128GB
⏩259.99$ kolory
▶️Kod:BG019TCL
▶️Kod2: BG129TCL
▶️Kod3: BGIssamXRM9T2
Dostawa Priority Line lub Priority Direct Mail bez ryzyka VAT

Telefony są bardzo podobne do siebie. Mają prawie takie same procesory (Snap730 jest trochę lepszy), tyle samo RAM, takie same ekrany Amoled, aparaty Sony 48MP, baterie, czytniki linii papilarnych, NFC ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mi9 Lite nie ma jednak wysuwanej kamery, której obawia się wiele osób. No i Mi9 Lite jest tańszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam jestem bardzo zadowolony z Mi9t i nie myślę o zmianie. Mam wersję czarna z czerwonymi wstawkami. Wysuwana kamera robi wielkie wrażenie.

Ale jak ktoś chce bardzo dobre parametry i NFC, a bez wysuwanej kamery to Mi9 Lite będzie idealnym wyborem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Można powiedzieć, że Mi9 Lite to taki Mi9t bez wysuwanej kamery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mi9 Lite ma wszystko, bardzo solidne parametry, szybki procesor, świetny aparat, dużą baterię i świetne wykonanie.

Naprawde ładnie wygląda, biały żony ma świetne kolorowe refleksy. Całość wykonana ze szkła z metalową ramka. Centralnej umieszczone 3 aparaty pasują świetnie do całości.

Porównywaliśmy zdjęcia i są one praktycznie bardzo podobne. Różowa jest większym fanem fotografii i często to jej zdjęcia wychodzily lepiej.

Hitem obu modeli, za co muszę pochwalić Xiaomi jest umieszczenie diody powiadomień( ͡~ ͜ʖ ͡°) Mi9 lite ma ją na plecach (świecące logo Xiaomi), a Mi9t od góry na wysuwanej kamerze selfie ...

Generalnie dwa bardzo udane modele ( ͡° ͜ʖ ͡°)

▶️Mi9 Lite
Snapdragon 710, 6GB RAM, ekran Amoled 6.39cala z małym notchem, bateria 4030mAh, szybkie ladowanie 18W, potrójny aparat z głównym 48MP i oczkiem szerokokątnym, NFC, slot na kartę pamięci, wszystkie pasma LTE.

▶️Mi9t
Snapdragon 730, 6GB RAM, ekran Amoled 6.39cala bez notcha (wysuwana kamera selfie), bateria 4000mAh, szybkie ladowanie 18W, potrójny aparat z głównym 48MP i oczkiem szerokokątnym, NFC, bez slotu na kartę pamięci, wszystkie pasma LTE.

#banggood #xiaomi #mi9 #mi9t #mi9lite #sebeksspoleca #chinskiecuda #chinskierecenzje

sebekss - Mi9 Lite czy Mi9t? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prawie bliźniaki, polecam oba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...

źródło: comment_dL9OqDBWeiTcdjyOeIhV98W7jaPpzang.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@sebekss: Dzięki wielkie :) taka dioda dla mnie jest ok, kwestia ustawienia tel w takiej pozycji spoczynkowej- choć z drugiej strony pewnie wiesz lepiej, bo go masz, a ja nie :P
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Mantou no trzeba pamiętać, żeby przodem ustawić. Nie jest to najwygodniejsze. Ale to chyba jedyna wada telefonu ( ͡º ͜ʖ͡º)
można też włączyć Always On Display i będziesz widział z przodu na ekranie ikonę powiadomienia, jak coś przyjdzie.

Natomiast ja nigdy powiadomienia nie przegapię, bo przychodzą na MiBanda 4 ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz