Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
No nieźle, nie mogę się doczekać wykopkow komentujących Tottenham co weekend xD fala polskich fanów incoming, a tak spokojnie mi się przez bite 10 lat kibicowalo xD

Tak czy srak ciekawe co z Piątka będzie. Życzę mu dobrze, ale fakty są takie że gdy Kane w kwietniu wróci na boisko Polak zejdzie na ławkę i będzie grał okazjonalnie. Jeżeli ktoś myśli, że Spurs posadzi jednego z najlepszych napastników PL i jednocześnie wychowanka oraz kapitana reprezentacji tylko po to, by dać więcej szans Polakowi, to jest w błędzie.

#premierleague #tottenham #pilkanozna
  • 7
  • Odpowiedz
@stiepanov: przecież wiesz, że chodzi mi o to, że nagle ogromnie wzrośnie zainteresowanie klubem wśród Polaków i znajdzie się pełno #!$%@?, podobnie jak było z Milanem

@Rodjer: okoński odleciał konkretnie

@wscieklybyk: @Jurigag: @porter21: Kane jest kontuzjowany co roku mniej więcej o tej samej porze bo nie ma zmienników, niec jest jak niektórzy mówią szklanką, po prostu jest przepracowany. Nawet jak wróci do formy z Genoi, to pierwszeństwo
  • Odpowiedz
@Finsky: Kane po każdej kontuzji wraca słabszy. Fakt nie opinia. W ostateczności jak Piątek pokaże się bardzo dobrze to Kane może się cofnąć na 10. U Pochettino Kane grałby zawsze i wszędzie w to bym uwierzył, ale u Mourinho nie ma grania za zasługi.
  • Odpowiedz