Wpis z mikrobloga

#laptopy #pcmasterrace #komputery chcę sobie kupić laptopa, by na urlopach móc grać w jakieś gierki. Mam pc normalnego do grania, ale np w fife, poe czy bf5 nawet bym pograł sobie w polsce będąc (mieszkam w niemczech). A na pc który jest w polsce to nie bardzo mi cokolwiek ruszy ;)

Miałem do tego celu lapka asus gl552vw (16gb ram, i7 które się mega grzało... i gtx 960m - czyli gówno). Dziś go sprzedałem i szukam czegoś lepszego.

Znalazłem coś takiego lenovol340 no i ma tutaj prawie (ten i5 a ryzen to naprawdę duża różnica?) te same bebechy co polecany na pclabie np. ASUS TUF FX505DT

A zaznaczę, że na tych "gejmingowych" pierdołach mi w ogóle nie zależy. Nie przeszkadzają mi one, ale żadnych ledów też jakoś nie pragnę.

W cs go nie gram, więc 120 hz to też chyba aż tak bardzo mi nie trzeba. A miałem matrycę TN w poprzednim lapku i powiem, że nie była taka zła jak dla mnie, więc chyba już IPS sam w sobie zrobi dla mnie różnicę i będzie ok?

Co byście tak do 3000 zł polecili ze swojej strony? Problem jest taki, że muszę to kupić u gebelsów - albo w sklepie gdzie ślą do niemiec właśnie.
  • 6
  • Odpowiedz
To Lenovo które znalazłeś jest bardzo dobre w tej cenie. Niestety ma mankament czyli tylko jeden slot RAM, a warto RAM wymienić na 16 GB.

A miałem matrycę TN w poprzednim lapku i powiem, że nie była taka zła jak dla mnie, więc chyba już IPS sam w sobie zrobi dla mnie różnicę i będzie ok?


IPS jest lepszy od TN, więc tym bardziej będzie ok.

A zaznaczę, że na tych "gejmingowych"
  • Odpowiedz
@AssRock: patrzyłem filmik to łatwo ram wymienić, więc spoko. Tyle, ze ram 100 euro. No ale pewnie te 8gb bym sprzedał też łatwo...
  • Odpowiedz