Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PlonacaZyrafa: to nie wycieczka tylko praca. W przeciwieństwie do teorii spiskowych sporo Polaków żyje i pracuje w Iranie, nawet tu na wykopie. Warto sprawdzić najpierw. No ale wiadomo, lepiej teorie spiskowe snuc. Ameryka zestrzeliła samolot hackujac TORa. Pakuj strój na wf i dobranoc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PlonacaZyrafa: subuje #iran więc pojawia mi się w moim wykopie, a tagi nie działają poprawnie jak wiesz. Komentarz jest taki, bo od paru dni gówniarze przejęli tag, na którym udzielali się ludzie, którzy znają się na sytuacji w regionie, mieszkają tu i można bylo wymieniać informacje i dyskutować na poziomie. Teraz wypowiadają się ludzie, którzy nawet nigdy tu nie byli, a dodatkowo przez to, że białek nie umie naprawić tagów powoduje,
subuje #iran więc pojawia mi się w moim wykopie...


@blinxdxb: rozumiem frustrację, ale zwróć uwagę, że dla większości to serwis ze śmiesznymi obrazkami, gównoburzami i ewentualnie ciekawostkami.

A np to, że osobiście jestem w plecy ponad 5 milionów, że PAIH się musiał wycofać z Iranu, że więcej płacicie za paliwo i tworzywa to już nikogo nie interesuje (no poza ludźmi, którzy śledzili ten tag zanim to całe gówno go zalało)


Wspólczuje