Wpis z mikrobloga

@whatsup666: Obecny sukces apple to jest fart. Zrewolucjonizowali sprzedaż muzyki dzięki iTunes, które miało być tylko marketingowym pseudo productem, który miał pomóc sprzedawać iPody. Komputery mają tragiczne, systemy operacyjne apple też są od strony technologicznej takie se. Mam postawioną wirtualkę z OSX, bo muszę apki robić i tragiczny ten system jest. Takie upośledzone ubuntu.
@MKULTRA: Tak ale jednak żeby to wszystko zrobić i to sprzedać z takim zyskiem to trzeba mieć troche oleju w głowie. A jakby zatrudnili ludzi po jakiś #!$%@? studiach albo bez wykształcenia bo wujek urzędnik jest w radzie nadzorczej to z tej firmy nic by nie zostało. Jak ktoś ma swoją firme to dba o to aby zatrudniać kompetetnych ludzi.
@TacoNaRybie

Zdajesz sobie sprawę, że Neuropa to głównie umiarkowani wolnorynkowcy i liberałowie światopoglądowi?

Ja wiem jaka łatka została przyczepiona im na wykopku, ale porozmawiaj sobie z dowolnym neuropkiem i zobaczysz, że jest bardziej wolnościowy niż większość Konfederatów.

Oczywiście zdarzają się w szeregach tego nieistniejącego ugrupowania osoby bardziej na lewo, jeżeli chodzi o gospodarkę, ale Neuropkin i inne Wosie to osoby, które zachłysnęły się rozdawnictwem PiSu z którym Neuropa mocno walczy.
Oczywiście zdarzają się w szeregach tego nieistniejącego ugrupowania osoby bardziej na lewo


@Yahoo_: Dlatego napisałem, że znajdą się tam również osoby bardziej na lewo w kwestiach gospodarki, ale Neuropkinowi na pewno nie przypiąłbym łatki typowego Neuropka. Raczej pożytecznego idioty.