Wpis z mikrobloga

Proponuję odrazu jak ktoś wrzuca swoje ręce na MB to pod tagiem #rozdanie - komu nie pasuje ten może łatwo na #czarnolisto bez wrzucania na nią #p---r czy #wykoppoker

Preflop: Hero is BU with 9Spade , 9Diamond

SB posts small blind ($0,01), BB posts big blind ($0,02), UTG3 raises for $0,06, 4 folds, Hero calls, 2 folds

Flop: ($0,15 - 7.50 bb) TSpade , 8Spade , 7Diamond (2 Players)

UTG3 checks, Hero bets $0,07, UTG3 calls

Turn: ($0,29 - 14.50 bb) 7Heart (2 Players)

UTG3 checks, Hero checks

River: ($0,29 - 14.50 bb) 9Club (2 Players)

UTG3 bets $0,29, Hero raises for $0,90, UTG3 folds, Hero gets uncalled back ($0,61)

PF: Będąc na Buttonie postanowiłem callnąć.

Flop: Delikatny zakładzik żeby zobaczyć na czym stoimy.

Turn: Nie czułem się tu zbyt pewnie. Mogłem zagrać zakładzik żeby wyrzucić ewentualne drawy.

River: Wymarzona dla mnie karta. Przeciwnik mógł trafić tu strita (prawdopodobnie trafił sądząc po wysokości zakładu). Mogłem co prawda zwyczajnie sprawdzić, ale a nuż by mi się wypłacił ładnie jeśli trzymałby coś mocnego, a tutaj jedynie TT by mnie rozłożyło (na karetę 7 bym go nie obstawiał), jednak przeciwnik mając taką rękę zapewne zagrałby inaczej we wcześniejszej fazie.

#wykoppoker #p---r #rozdanie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dawidinho8: pf ok, flop ja pewnie gram check behind bo mam showdown value i dużo gorszych rąk on nie zagra x/c a nie chcę przypadkiem dostać x/r, ale bet nie wydaje się zły. Na turnie twoje uzasadnienie do betowania jest słabe, tutaj praktycznie nie ma drawów, Większość blokujesz swoimi 99, nie może dobierać do koloru a 56 pewnie i tak nie otwiera z utg. river super easy raise, biją cię
  • Odpowiedz