Wpis z mikrobloga

2 dni temu miałam paraliż senny i do teraz boję się zasnąć XD wczoraj zasypialam z płaczem i się budziłam co chwilę a teraz to już w ogole nie wiem czy zasnę bo dalej się boję XD
  • 7
  • Odpowiedz
@boczekmen: jakimś cudem miałam świadomy sen z którego się przebudzilam prosto w paraliż senny i w sumie nie było aż tak źle jak ostatnim razem, bo widziałam jedynie #!$%@? pająków które rosły i były jakieś powykrecane XD
  • Odpowiedz
miałem w sumie dwa razy. Za pierwszym razem byłem lekko przestraszony, ze nie mogę się ruszyć, ale kolejny przeszedł spokojnie, bo wiedziałem co jest grane :) Nie schizuj
  • Odpowiedz
@koshka: dokładnie tak jak pisze @RobieZdrowaZupke, następnym razem (o ile w ogóle będzie miał miejsce) będziesz już znała tę sytuację, zatem od razu będziesz wiedziała że to nic groźnego i po chwili samo minie. Kumpel też to miał, mówił że choojowe uczucie, ale przynajmniej już wie co to jest. Ja np. jeszcze nigdy tego nie doświadczyłem i nie wiem jak bym to przeżył. Ty jesteś w lepszej sytuacji
  • Odpowiedz
@koshka: Dziwne, ja za pierwszym razem się trochę bałem, ale miałem świadomość, czytałem o paraliżach i wiedziałem czego jestem ofiarą xD Ogółem to możliwe, że przeżyłem nawet trzycyfrową liczbę paraliży sennych w życiu, potem to już mnie tylko kreatywność mojego mózgu ciekawiła xD
  • Odpowiedz