Wpis z mikrobloga

Cały wypok sra na majora, a wszyscy zapomnieli jak to konon #!$%@?ł wszystkich. Major przynajmniej próbował wrócić do knurka, a ten go #!$%@?ł okuratnie, ale wykopki i tak mnie zjedzo.( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#kononowicz #patostreamy
  • 15
  • Odpowiedz
@FatherKrampus: Co sobie dopowiedziałem? Napisałeś, że wady i grzechy kononowicza są zabawne - największym jego grzechem, przynajmniej według mnie, jest doprowadzenie psa do fatalnego stanu, stąd też i moje zapytanie, czy może ten grzeszek ci umknął, czy to ty przymknąłeś na nie oko.
Gdzie tu jakieś dopowiedzenia?

@KONONOWlCZ: No przyczynił, i? Zmienia to coś w kwestii grzechów knura? I znasz ty drogie dziecko w ogóle znaczenie słowa bezbek?
  • Odpowiedz
@Brzuchol00: Nie zrobił tego sam, to raz - mieszkał ze współlokatorem, a dwa - nie sądzę, aby do tej sytuacji doprowadził umyślnie. Jest tak odklejony od rzeczywistości, że nie zdziwiłoby mnie, gdyby okresowo zapominał o istnieniu Nera.
Napisałem wyżej, że nie bawię się w żaden moralny arbitraż. Nie bulwersuje mnie nic, co robi Kononowicz, ponieważ mam świadomość do czego jest zdolny i jak daleko sięga jego antyspołeczna postawa, a to,
  • Odpowiedz
@FatherKrampus: To, że major także miał udział w sytuacji Nera niczego nie zmienia w kwestii Kononowicza - piszę to raz jeszcze. Obaj są dla mnie zerem, ale to Kononowicz był właścicielem psa i to z nim wiążą się dla mnie największe emocje. Dziwi mnie to w jaki sposób bronisz knura. Mówisz, że mógł zapomnieć o Nerze - a na filmikach majora, nawet sam suchodolski przypominał mu, że miał nakarmić psa,
  • Odpowiedz