Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
#!$%@? tak sobie myśle co się #!$%@? w tych większych miastach taka już prawdziwa sodoma i gomora wśród młodzież, młodych dorosłych, takich koło mojego wieku.

Ja pochodze z małej wioski nawet tutaj nie wiem czy 500 mieszkańców jest teraz. Niedaleko mojej wiochy jest miasto powiatowe, ale w takich miastach tak bardzo tego nie widać, ale jak byłem w większym mieście wojewódzkim to obserwuje hedonizm na pełnej #!$%@?, #!$%@?ć szacunek do samego siebie, #!$%@?ć jakiekolwiek wartości.

Cieszę się w sumie z tego że jestem zamknięty tutaj w piwnicy na wiosce i ta cała plaga tego syfu mnie omija. Możecie #!$%@? mnie nazwać nawet dinozaur, #!$%@?ć to.

3 WŚ wyjaśni te bananowe dzieci, możecie się śmiać że nie będzie, bo takie spięcia były już od dawna, #!$%@? tam, ta wojna musi się zacząć i zniszczyć wasz normicki kolorowy świat.

#przegryw
  • 6
@boyka7777: o jak bardzo kojarzy mi się z filmem wczoraj oglądanym ta wypowiedź. Taxi driver się nazywa. Nie jestem pewien czy Twoja wypowiedź jest zdrowa. No i standard na tym tagu czyli słowo klucz "resentyment"