Wpis z mikrobloga

bez 185 nawet nie podchodź manlecie
sparowało mnie ze świnką, patrzę w opis

panowie od 189(!) :)

myślę sobie albo koszykarka albo siatkarka, ale po zdjęciach widzę, że coś za mało zgrabna i za krótkie nóżki. Wiecie te wysokie zwykle są smukłe a te niższe w polsce są naprawdę nisko zawieszone na tych kaczych nóżkach. wyjątkowo zamiast standardowego hej cipcia piszę:

-hej ledwo się załapałem bo mam 190 (mam 178 przyp. tłum xD), nadam się? :)
-haha nadasz się :)
-to super, bo lubię wysokie dziewczyny, będziemy razem ładnie wyglądać na zdjęciach ;)
-haha nie jestem taka wysoka :)
-a ile masz?
-168
tu padłem, #!$%@? sam się spotykałem z dziewczynami 175, w sumie takie najbardziej lubię xD bo właśnie zgrabniejsze i dłuższe nogi mają. to odpisałem
-aaa sory, myślałem że jesteś wyższa, będziesz przy mnie wyglądać jak krasnoludek na tych kaczych nóżkach
i usunąłem parę. kobieca hipergamia kopnęła mnie w twarz. i nie piszę tego, żeby się chwalić czy szkalować czy coś, sam znam dwie pary gdzie różnica wynosi ponad 30 cm aczkolwiek ci goście są jebnięci. jak miałem 17-18 lat i do kolegi co już wtedy miał ponad 190 startowała jakaś 170, to sam ją zlał i mi powiedział
-jak my byśmy razem wyglądali
i szanowałem go wtedy mocno.
a wy wysocy faceci, naprawdę jesteście takimi #!$%@?, że musicie brać 30cm niższe lochy, żeby czuć, że je zdominowaliście? tfu na was bety xD
#tinder #p0lka
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PeterFile: #!$%@? tam by się płaszczyła, ma setki spermiarzy na moje miejsce xD to było najlepsze co mogłem zrobić, bo przynajmniej miała przeze mnie inbę w głowie


ale te krótkie kacze nóżki będą jej się teraz w losowych momentach przypominać xD
  • Odpowiedz
@PeterFile: ale czytaj ze zrozumieniem, napisałem w pierwszym poście że mam 178, to że mam 190 to żeby ją wkręcić. wzrostu podanego w opisie nie mam, nie jestem #!$%@? towarem jak one xD ale sparować nas sparowało
  • Odpowiedz
@PeterFile: no tak, ale po cholerę miałem ciągnąć bait, byłem tylko ciekawy ile ona sama ma wzrostu że tyle wymaga, wyszło że jest nawet poniżej przeciętnej, bo ma 24 lata a te już są wysokie.
  • Odpowiedz
@ewakuacja_z_europy: ma kompleks wzrostu to potrzebuje nadrabiać partnerem.. normalna wysoka nie będzie mieć takich wymagań.. lub przynajmniej żeby nie był niższy od niej, a nie #!$%@? ona karzeł 168 i szuka prawie 2 metrowca.
  • Odpowiedz
@PeterFile: no właśnie. bo ona jest średnio niższa od rówieśniczek, co prawda nie jest tak młoda bo gówniary to mają dziś średnio 175. to idąc tym tropem to te gówniary mojego wzrostu albo wyższe co je codziennie mijam na ulicy powinny szukać chłopaków co mają #!$%@? ponad 2m xD a tyle to najlepsze oskarki nie mają
  • Odpowiedz
@ewakuacja_z_europy: dlatego 24 lata to za stara rura i zmień zakres wieku.. takie mają nasrane w głowie, bo chcą całego pakietu, a do zaoferowania nie mają nic.. młodsze są wyluzowane w tym aspekcie, a nawet jeśli spina się o wzrost to i tak samą różnicą wieku nadrabiasz to..
  • Odpowiedz