Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 918
nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@McDermott: nie zwracaj uwagi na wage tylko bf%. Ja mam podobny wzrost 191cm i przy wczorajszym wazeniu wyszlo 115kg i 12%BF. Na wiosne dojscie do 100 zeby miec 8%. Przy mniej BF wydaje mi sie, ze zaczyna sie robic niebezpiecznie. A 4% to juz wogole smiesznie wyglada. No chyba ze alkoholik. Najgorsze w redukcjach jest utrzymanie sily i brzuch, ktory potrafi rzucic focha, ale przy diecie IF latwo schodzi. Btw
jakubeskulap - @McDermott: nie zwracaj uwagi na wage tylko bf%. Ja mam podobny wzrost...

źródło: comment_B0En7p5YAwB5ITjKM2Rs9tbPY0iT7X6J.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jakubeskulap: nie mam jak sprawdzać realnego bf, opieram się na luźnej swojej obserwacji. Kumpel (ten co mnie prowadzi) zszedł naturalem do 5.5% ale dochodził długo do siebie. Mi 8% wystarczy w zupełności.

No ja jako że dopiero progresuje, to na każdym ćwiczeniu mam bardzo duży przeskok, 1rm nie robię, brzuch teraz bardziej zacząłem katować, wcześniej tak sobie.

W sensie jak to sprawdzam?
  • Odpowiedz
W sensie jak to sprawdzam?


@McDermott: przy krotkim 1rm moze nie ma sensu, ale sprawdzic np seria z 4 powtorzeniami z najciezszym ciezarem. Ja np tez nie moge robic 1rm, bo mialem wade wzroku i mimo korekcji nadal musze uwazac, wiec robie wlasnie najciezsze z 4 powtorzeniami + dociecie. Np 4 dipsy z obciazeniem 20kg (115+20) i od razu po 4 wskakuje na tasme 40 (115-40) i robie 16 do
  • Odpowiedz
naturalem do 5.5% ale dochodził długo do siebie. Mi 8% wystarczy w zupełności.


@McDermott: mi podobnie, nie mam zamiaru sie katowac, zeby zobaczyc wszystkie skosne. Zwlaszcza jesli mam ryzykowac omami z niedozywienia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jakubeskulap: cóż, dipow nie robię jeszcze, dopiero jestem na poziomie 30 kg przeciwwagi, ogółem na 1 RM jakieś tam wyniki na #!$%@? się zrobiłem, ogólnie dla mnie się liczy ile dam radę zrobić w serii 10-12 lub 12-15. To jest dla mnie wyznacznik progresu. Wiele 1rm mogłem zrobić mając po prostu dobry dzień.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
naturalem do 5.5% ale dochodził długo do siebie. Mi 8% wystarczy w zupełności.


@McDermott: mi podobnie, nie mam zamiaru sie katowac, zeby zobaczyc wszystkie skosne. Zwlaszcza jesli mam ryzykowac omami z niedozywienia.

@jakubeskulap: cóż, kumpel sam niedowierzal że tak nisko zszedł. Po prostu leciał z prądem.

@TheRahr: dziękuję ale to nadal dopiero początek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@McDermott: w sumie racja, nie ma co sie spieszyc. Ja w sumie tez robie to dosc dziwnie jak na standardowe 3 dni treningu 1 odpoczynku, bo mimo 16 miesiecy na drazku to w sumie robie tylko 2x/1t 10-12 cwiczen po 2minuty. Czyli 25 minut, ale oczywiscie z odpoczynkiem wychodzi okolo 70min. Zaczynalem od 4 podciagniec/dipow na tasmie 40kg przy wadze 85kg. Teraz to samo przy wadze 115kg z obciazeniem 15-20kg.
Chyba kluczem jest spokoj i dokladne powtorzenia. Nie patrzenie sie na innych.

No i w sumie najwazniejsza lycha, bo u mnie niestety bylo nawet pod 130 xD
Wyniki silowe same sie pojawia. Pamietaj o odblokowaniu sie co miesiac przy wiekszych ciezarach. Ja niestety sie wypalilem w polowie roku i 1,5miesiaca bez treningow, a drugie tyle powrot do wynikow sprzed przerwy. Aktualnie od pazdziernika bardzo fajnie silowo jak troche wiecej poczytalem co
jakubeskulap - @McDermott: w sumie racja, nie ma co sie spieszyc. Ja w sumie tez robi...

źródło: comment_RrlAgArFESJmETaZjUbRf6K5YIHi9vAb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@McDermott: w sumie racja, nie ma co sie spieszyc. Ja w sumie tez robie to dosc dziwnie jak na standardowe 3 dni treningu 1 odpoczynku, bo mimo 16 miesiecy na drazku to w sumie robie tylko 2x/1t 10-12 cwiczen po 2minuty. Czyli 25 minut, ale oczywiscie z odpoczynkiem wychodzi okolo 70min. Zaczynalem od 4 podciagniec/dipow na tasmie 40kg przy wadze 85kg. Teraz to samo przy wadze 115kg z obciazeniem 15-20kg.

Chyba kluczem jest spokoj i dokladne powtorzenia. Nie patrzenie sie na innych.


No i w sumie najwazniejsza lycha, bo u mnie niestety bylo nawet pod 130 xD

Wyniki silowe same sie pojawia. Pamietaj o odblokowaniu sie co miesiac przy wiekszych ciezarach. Ja niestety sie wypalilem w polowie roku i 1,5miesiaca bez treningow, a drugie tyle powrot do wynikow sprzed przerwy. Aktualnie od pazdziernika bardzo fajnie silowo jak troche wiecej poczytalem co
  • Odpowiedz