Wpis z mikrobloga

Kochani!
Jako, że mój lapek 10 letni Asus odmówił posłuszeństwa i nie warto już moim zdaniem sprawdzać z jakich powodów, zbyt dużo razy już byl naprawiany i włożyłam w niego dwukrotnie więcej cena za jaka kupiłam, obiecałam sobie, że jak nastepnym razem się zepsuje to już w niego nie inwestuje. I tak oto dzisiaj chcac cos obejrzeć nawet się nie odpalil :( być może to kwestia tylko zasilacza, nie wiem, ale myślę, że nie warto już tego sprawdzać w jakimkolwiek serwisie.
Takze pytanie do Was. Jaki laptop w cenie ok 2k polecacie (telefon w tym miesiącu też mi padł więc pora wymienić, stąd fundusze ograniczone), jestem zwykłą uzytkowniczka, przegladam strony, oglądam filmy, załatwiam sprawy bankowe. Nic szczególnego...
#laptopy #mirkopomusz #katowice
  • 18
@rtp_diov: Generalnie unikałbym polecania skręconych i3 (z literką "u") lub czegoś z rozdzielczością 1366x768. To było dobre, ale w obecnych czasach już potrafi niedomagać, nawet na niektórych cięższych stronach internetowych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rtp_diov: O żarciu energii i dłuższej pracy na baterii wiem, sam się z tego cieszyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale z czasem się okazuje, że taki procek nie radzi sobie z rozrastającymi się stronami, niestety. Jeszcze rok temu polecałbym te wersje, ale to nie ma sensu w momencie gdy laptop ma być na lata. Zwłaszcza, że wydajność w liczbach może mieć, nawet w grach (mój takie GTA
Jaki laptop w cenie ok 2k polecacie (telefon w tym miesiącu też mi padł więc pora wymienić, stąd fundusze ograniczone), jestem zwykłą uzytkowniczka, przegladam strony, oglądam filmy, załatwiam sprawy bankowe. Nic szczególnego...


@Ucieczka_donikad:
Za około 2000-2100 zł:
- Lenovo S340-15
- Asus R512FA
Nic ciekawego wczoraj jak przeglądałem ten przedział to wyżej wymienionych spraw za 2000 zł nie widziałem.
@Ucieczka_donikad:

ASUS VivoBook 15 X509FA i5-8265U/8GB/256/Win10 w cenie 2399


Przy takim budżecie lepsze będzie Lenovo S540-15. Co do tych matryc wyżej wszystkie będą biedaipsami, więc bez różnicy, którą wybierzesz bo wszystkie będą raczej niskich lotów