Wpis z mikrobloga

No to niestety pierwszy maly kryzys w #projektchad ( ͡° ʖ̯ ͡°) Weekend byl dosc ciezki

Po tym jak pewna dziewczyna zranila moje ego niestety dostalem mocno po dupie. Gdyby nie trening w czwartek byloby zle, ale w piatek stalo sie cos wspanialego - pewna kobieta z ktora pisze na whatsapp po tym jak sie dowiedziala, ze mi mega smutno przyjechala do mnie i zawiozla do siebie gdzie rozmawiala do 5 rano o moich problemach i o tej sytuacji.
Troche ja manipulowalem i wydaje mi sie, ze jakbym chcial to bym mogl ja puknac ale - uwaga - wrzucilem ja do friendzone. Mam pierwsza kolezanke i czuje dobrze czlowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W sobote dzwonila inna, ma problem z chlopakiem z ktorym jest w toksycznym zwiazku, gadalismy do 6 rano, raczej tylko kolezanka no ale wszystko sie okaze jak ja zobacze na zywo.

A tak to styczen - #!$%@?. Ide dzis na mma, w sobote barber. Kupuje tez zestaw wybielajacy do zebow.
#wychodzimyzprzegrywu
  • 3
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: oj tam, dobrze ci idzie. Zauważ też że nawet taki lukasztv który zawodowo Podchodzi do dup jest dość czesto odrzucany. W biznesie podobnie. Trzeba się nabiegać aby swoje mieć
  • Odpowiedz