Wpis z mikrobloga

Mam już dosyć usług Orange. W 2019 musiałem 2 razy wymieniać dekoder do usługi TV. Przyznam że został 2 razy wymieniony sprawnie i szybko, ale sam fakt że 2 różne dekodery popsuły się w ciągu roku to komedia. Mam od nich też Internet i jakoś przed świętami dioda "@" na routurze świeciła się na czerwono - nie ma ani Internetu ani telewizji. Dzwonię i znowu dali radę bo w pół godziny wszystko działało. Teraz jednak czerwona lampka zapaliła się w sobotę wieczorem i nie zdążyli nic zrobić, cała niedziela bez usług i prawdopodobnie cały poniedziałek też będzie bez usług bo Trzech Króli. Na infolinii tylko automat z nikim pogadać nie można a jutro chciałbym obejrzeć 3 mecze a transferu z telefonu mi na to nie starczy.
@OrangeEkspert ogarnijcie się proszę bo już mam was dosyć, dajcie kontakt do kogoś kto mi to rano zrobi bo jestem na was #!$%@?. #orange #gorzkiezale
  • 4
@Minieri: każde zgłoszenie staramy się zrealizować jak najszybciej. Co do przekazania sprawy możesz to zrobić automatycznie w każdym momencie poprzez infolinię lub czat. Czy udało się przywrócić działanie usługi?