Wpis z mikrobloga

  • 0
Mirki, składam coś do gier i analizując kazdy podzespół pokolei stanąłem na karcie graficznej, na allegro widzę w podobnych cenach rtx 5700xt i gtx 1080ti, benchmarki są za 1080, ale eiwdomo, dtarsza generacja, w co byście sie pchali?
#komputery #pcmasterrace
  • 13
  • Odpowiedz
@dzar: Moim zdaniem to naprawdę cięzki wybór.

Patrząc na testy na Guru3D to jest bardzo blisko, ale wszystko zależy od wyboru gier.
Radeony naprawdę zyskują z czasem względem kart Nvidii, tylko jednak 1080 Ti ma 11Gb ramu, jak pojawią się gry robione pod nowe konsole to może się przydać (przynajmniej jeśli będziesz chciał tekstury na ultra( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz
@Curus_Bachleda:
Stary, o czym ty w ogóle piszesz?

Ja najpierw mówię o Guru3D, jednej z najlepszych stron zajmujących się testowaniem hardware'u, gdzie w pierwszym lepszym teście 5700 XT masz 12 nowych wymagających gier i benchmarków.

Ty wrzucasz gównostronkę z 8 gierkami (w tym LoL, Minecraft, CSGO etc.) i gówniane syntetyczne benchmarki, które nie mają żadnego znaczenia w realnych scenariuszach.

Do tego ja jeszcze dorzucam inną gównostronkę gdzie jest ze 30-40 gier,
  • Odpowiedz
@dzar: Też miałem ten dylemat i wybrałem 2070 super ( ͡° ͜ʖ ͡°) (dokładnie "Asus GeForce Dual RTX 2070 SUPER O8G EVO"). Tylko że ja trafiłem na promocję za 2150zł, ale jak trochę popolujesz to może trafisz jakąś w podobnej cenie. No chyba że masz bardzo napięty budżet to 5700xt albo 1080ti z minimum roczną gwarancją.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Moted właśnie zagłębiając się w różne benchmarki na celownik tez mi padla 2070 super, bo widzę, ze ceny podobne, ot i mam dylemat
  • Odpowiedz
właśnie zagłębiając się w różne benchmarki na celownik tez mi padla 2070 super, bo widzę, ze ceny podobne, ot i mam dylemat


@dzar: Poczytaj o sterownikach od AMD. 2070super będzie lepszym wyborem.
  • Odpowiedz