Wpis z mikrobloga

@SkrytyZolw ja natomiast spotkałem się z opinią dentysty stomatologa, że osemek to lepiej nie usuwać. xDD Typowe bierdolenie dentystów jak to w reklamach, że 9/10 dentystów rekomenduje daną szczoteczkę czy pastę do zębów. xD
@SkrytyZolw: w moim przypadku usunąłem tylko jedną ósemkę, ale tylko ze względu na to, że kieł się nie mieścił i wszystkie zęby miałem przesuwane aparatem i ósemka musiała zrobić miejsce siódemce
inną ósemkę myślałem tez usunąć bo jak wyszła to już była niby zepsuta i dentystka początkowo zalecała mi usunąć ten ząb, ale umówiłem się, że spróbujemy go wyleczyć - przy rozwiercaniu okazało się, że to była tylko powierzchniowa pruchnica i
@SkrytyZolw: wolę literaturę anlgosaską jednak i pełne źródła, mało mnie obchodzi co wam wyświetlają na slajdach przed egzaminem, już kiedyś rozmawialiśmy na tym tagu na temat cukrzycy, rób swoje czyli to na czym się znasz i nie siej fermentu jeśli mogę Cię prosić
@mikolaj87: To masz tam również chirurgię petersona, jak nie uznajesz polskich lekarzy (co jest zwykłą ignorancją i buractwem). Może Ty siedź przy swoim temacie, jak nie masz pojęcia o czym mówisz, a ja zostanę przy tym co wiem :)