Wpis z mikrobloga

@Jonohebo: Tak fenix mini słabo się sprawdza podczas wapowania ekstraktów, lecz z suszem radzi sobie znakomicie, porządna maszynka w dobrej cenie. Do wapowania ekstraktów, olejków masz specijalnie temu dedykowane urządzenia. @POFUR: Dziękujemy za zaufanie.
@KonopiaCBD: Tak wiem :) Fenixa dostałem od Mikołajki która nie chciała mnie ograniczać i w necie przeczytała że można go stosować do tego i tego :P mi osobiście nie przeszkadza potrzeba przerzucenia sie na susz :)
@Jonohebo: Rozumiem, Wiesz jak Ja robię, maczam susz w ekstrakcie nie za dużo, i daje to do komory wapa staram się tylko żeby się za mocno nie zbiło i był luz. Olej ładnie odparowywuje Jestem bardzo zadowolony z tej metody ( ͡ ͜ʖ ͡). Wypróbuj

@mlotan: co dobrego wapujesz oprócz konopi :D
@KonopiaCBD pytanie mam tak na szybko, nie mam waporyzatora A chciałbym spróbować te cbd. W mieście stacjonarne mam dwa sklepy gdzie jest susz 4%. Ile tego muszę wsypać do jointa, bo to pierwsza metoda którą chce spróbować, żeby uzyskać jakiś odczuwalny efekt? Jaralem kiedyś trawkę ale mnie po niej shizy lapaly i przestałem. A teraz widzę cbd bez thc może być spoko na moje przypadki.