Wpis z mikrobloga

Użytkownicy Roborocka S5, stało się! :) Dzielenie na pokoje i selektywne sprzątanie pomieszczeń już dostępne. Właśnie wyszła beta oprogramowania (działa bardzo dobrze) dla tego robocika bez potrzeby rootowania/modyfikowania sprzętu. Link do instrukcji: KLIK

Po instalacji możecie się zacząć śmiać z użytkowników S6 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#roborock #odkurzacz #xiaomi #robotsprzatajacy #chinskiecuda #zakupyzchin
Pobierz mmenelica - Użytkownicy Roborocka S5, stało się! :) Dzielenie na pokoje i selektywne ...
źródło: comment_Nd4hj3jqynzxU9lUNcqXMKkuqhCdbqQX.jpg
  • 11
@mmenelica: łoo, nieźle. To jest oficjalna beta? W sensie, że ostatecznie wjedzie jako oficjalna przez OTA? Nie chce mi się bawić w oprogramowanie na boku, jeśli ma się pojawić w ciągu miesiąca samoczynnie :)

A drugie pytanie - nie kojarzysz jakiejś opcji samego mapowania, bez odkurzania? Często dzieciak naciska przycisk "power" i cała mapa mieszkania idzie fpisdu. Rozumiem, że teraz mapa będzie już zapamiętana na stałe, dopóki nie ruszam bazy?
@RRybak: beta oficjalna, ale tylko dla chętnych. Za jakiś czas wszyscy otrzymają ;)

Nie rozumiem o czym mówisz z tym usuwaniem mapy. Nawet przed tą aktualizacją mapa się zapisywała, wystarczy w Vacuum Settings zaznaczyć "Map saved mode" bez względu na to czy uruchamiamy robota przyciskiem czy aplikacją.
@Bessish: U mnie będzie używany w identyczny sposób, wiec super, że nie będę musiała się męczyć z przenoszeniem całej stacji dokującej. Właśnie też czytałam na ten temat i mnie to trochę zmartwiło, ale w tym momencie już rozwiałeś moje wątpliwości co do kupna i szukam ofert pełną parą. :)