Wpis z mikrobloga

@NagiMiecz: Mam taką szarą taśmę która raczej da radę. Myślę jeszcze nad innymi sposobami jak to zablokować. Kojarzysz czy przycisk mocno przylega? Jeśli miałby jakąś szczelinę można by blaszkę w kształcie ] urobić na wymiar do tego.
@morti92 teraz już nikt na to nie patrzy, kiedy zmieniły się przepisy i można było wreszcie samemu tankować, a nie czakać na obsługę, to jeszcze dokładnie obserwowali, czy nikt nic nie kombinuje.
Tak czy siak na niektórych dystrybutorach jest przełącznik i jakoś tam z nim żyją.
Kojarzysz czy przycisk mocno przylega?


@morti92: Zależy niestety od dystrybutora. Jak miałem furę na gaz to na pobliskim Shellu przycisk trzeba było na prawdę solidnie trzymać. Kiedyś nawet przez to zatankowałem za dosłownie 3 złote, bo chciałem sobie poprawić rękę na tym grzybku i odcięło i musiałem iść zapłacić i dopiero tankować resztę XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pablito666: Z tego co pamiętam to przepisy to wymagają, taka była główną różnica między dystrybutorami z których ziomek tankował i z tych którymi teraz można samemu + jeszcze mniejsza dopuszczalna chmura gazu przy rozłączeniu z zaworem