Wpis z mikrobloga

Nie mogę z tym Hadajem... Kto i dlaczego tego człowieka trzyma w redakcji i daje dostęp do mikrofonu?! Już najmniejszym problemem jest jego irytujący tembr głosu. Bo to nie tylko to jak mówi, tylko co mówi tak naprawdę jest dla mnie nie do zniesienia. I piszę to jako kibic Legii.
Słuchając tego faceta, nie zostaje nic więcej, jak pociąć się żyletą. Przemądrzały i taki głupio-mądry, co to mu się wydaje, że ma patent na prawdę i wie wszystko najlepiej. I wszystko u niego jest na nie, wszystko złe. I te ciągłe jazdy na Mioduskiego... Też bym chciał aby ten człowiek odszedł z Legii dla jej dobra, no ale to nie ja ani nie Wojciech Hadaj o tym decydujemy.
A kolejny do Drygalski, ze swoim januszowo-sucharowym poczuciem humoru. Taki trochę trójkowy Kaczkowski. Ale to już inna historia. Musiałem się tym podzielić, bo siedzę, słuchami i mnie skręca. #weszlo #weszlofm #mecz
  • 10
@lukaluka zgadzam się. Sam przyznam że od początku isnienia radia słuchałem praktycznie wszystkiego. Natomiast od roku czasem włączę w samochodzie z braku laku. Coś się zatraciło w tej stacji. Już nawet nie mówię o wąsie i koksie ich można lubić lub nie. Po prostu wydaje mi się że gdzies uciekł ten polot i świeżość. Uciekłem od wątku ale też chciałem się podzielić, że już nie włączam weszło z przyjemnością.
@truten O to to! Mam podobnie. Też mam wrażenie, że trochę zjechali z formą i jakoś tak stracili ten luz, spontaniczność, lekkość w audycjach. Kiedyś mogłem praktycznie nie wyłączać, a teraz ograniczam się do poranków i Hyde Parku, ale to też nie reguła, bo zamiast tego wolę wieczorem często naszego patomejwena posłuchać czy Quiz pod napięciem obejrzeć. Nie znam szczegółów odejścia Wąsa i Koksa, ale to był spory cios i od tamtego
@truten I tak jak lubię Maję Strzelczyk przed kamerami C+, tak w audycjach porannych też mnie często irytuje tym swoim słodkim pierdzeniem. Najważniejsze to żeby puścić jakiś kolejny kawałek r&b z jej playlisty, #!$%@? z resztą. Lubię ją, ma fajny głos (zwłaszcza jak po hiszpańsku nawija) i kobiety w świecie piłki chętnie widzę, ale czasami mam wrażenie, że ona zapomina co to za radio i o czym trakujące. Się jadu ze mnie