Wpis z mikrobloga

@FHA96: Co to za model? Możesz coś więcej napisać? Mam chęć porzucenia tradycyjnych zegarków, w tym mojej skromnej kolekcji na smartwatch. Mam miband 4 i jestem zachwycony ekranem, dlatego amazfit bip odpada. Myślę nad Amazfit GTR, ale niby gps jest ogromnym problemem.
  • Odpowiedz
@FHA96: Pomiar, motywacja do ruchu, może powiadomienia (jak się do nich przekonam). Żadnych odbierania rozmów, dzwonienia, sms itp. Ot taki nowocześniejszy zegarek do pracy. Tradycyjnie już mnie znużyły i zauważyłem, że często sprzedaję i kupuję coś innego. Pora się ustatkować. Coś "eleganckiego" gdzie po wymianie paska będę mógł założyć do każdego stroju. :D
  • Odpowiedz
@nocneszczury: głównie rower, ale swojego czasu biegałem sporo (dystans 5-7 km) i myślę, czy ze względu na pracę nie połączyć roweru i biegania. Jednak 1.5-2h jazdy rowerem to nie 0.5 biegania.
  • Odpowiedz
@nocneszczury: w oko wpadły coros pace a nawet apex. Problem tylko, że synchronizują do strava (chyba?) i brak polskiego menu (może nie aż taki wielki problem, ale xxx zł za zegarek bez polskich krzaczków to brzydkie podejście)
  • Odpowiedz