Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Zastanawiam się nad zakupem słuchawek bezprzewodowych do 100zł. Widzę, że popularne są Xiaomi AirDots, ale zaciekawiły mnie też QCY, tylko, że oni mają mnóstwo oznaczeń: qs1, qs2, t1, t1c, t2, t2c, t1 pro, t3, t5 - jakie są różnice w tych wszystkich modelach? I jakie sluchawki na BT polecacie do 100zl, może coś innego?

#xiaomi #qcy #kiciochpyta #sluchawki #muzyka
  • 7
  • Odpowiedz
@Goombas: ja kupiłem Haylou, które ponoć są lepsze od AirDotsów i grają do dupy. Duże opóźnienie i dźwięk gorszy niz w słuchawkach przewodowych za 15 zł. Poszukaj czegoś z aptX HD, ale to już okolice 150-200 zł.
  • Odpowiedz
@Goombas: mam QCY T2C. Jak za te pieniądze to wykonanie spoko. Na youtube opóźnienie. Dźwięk tez nie jest jakis rewelacyjny (dla mnie wystarczający). Wykoananie, baterie na plus. Ogolnie to nie oczekiwałem cudów za te pieniądze i do mojego uzytku mi wystarczy.
  • Odpowiedz
@Goombas: Haylou GT1 - dokładnie te mam i drugi raz bym ich nie kupił. AirDotsy ponoć jeszcze gorsze. Używam ich godzinę dziennie, a i tak trochę to irytuje. Filmów nie da się oglądać w ogóle. Do jakiegoś Duolingo i tym podobnych aplikacji też niezbyt się nadają, bo się automatycznie wyłącza DAC, a potem jak coś jest odtwarzane, to czasem ucina początek.
Nie wiem jakie masz teraz słuchawki, ja mam jedne Xiaomi
  • Odpowiedz