Wpis z mikrobloga

Witam,

Mam problem z IPTV. Niezależnie od dostawcy, na xiaomi mi box transmisje sportowe są w wyraźnie niższej częstotliwości odświeżania obrazu niż na telewizorze. Na TV używam OTT player dla Opera TV, natomiast na xiaomi przerobiłem już 10 aplikacji i na każdej transmisje sportowe wyglądają biednie. Obraz nie jest czysty, płynny, szczególnie widać to np jak piłka leci w powietrzu. No jakby było takie maks 25,30fps. Podczas gdy w tym samym czasie puszczę ten sam kanał sportowy na TV, wszystko jest płynne. Testowałem już różnych ustawień boxa i na każdym jest kiepsko. Czy to może być wina słabej mocy mi boxa ?
Na innych TV z Android TV nie ma tego problemu, nawet na tych samych aplikacjach co podczas używania iptv przez mi boxa.
#iptv
  • 10
  • Odpowiedz
Zapomniałem dodać, ze jedyny kanał który dziala płynnie na Mi boxie to Canal+4K Ultra HD. Ten działa płynnie i transmisje meczów piłkarskich wyglądają na nim fantastycznie.

Reszta kanałów w normalnym HD jest nie do oglądania. Problem znika gdy uruchamiam te sama listę przez TV
  • Odpowiedz
Dalej problem ten sam. Zmieniłem kabel HDMI, wgrałem liste MPEG2. W przypadku transmisji sportowych 25/30 fps maksimum i obraz nie jest płynny i gładki.

Jutro przychodzi Formuler Z8...
  • Odpowiedz