Wpis z mikrobloga

@becvvv: stare dzieje... Teraz już tylko wspominki zostały... Ale jak miałem te 17-20 lat to musiałem mieć w sobie coś co strasznie laski kręciło bo sporo mam dziwnych achievementow odblokowanych. Ps. Byłem biedny jak mysz kościelna i przeważnie związek ze mną wiązał się z tym że mnie utrzymywały i dokarmialy (albo ich mamy... ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) więc na kasę nie leciały.
  • Odpowiedz
@buhubuhu: zastanawiam się czy każda "szara myszka" jest do tego zdolna, jeśli partner jej się mocno podoba.
Sam jestem w podobnej sytuacji, tylko że ja lvl 25, moja 23, obecnie bezrobotny, bez kasy, często mi stawia coś, ale co do seksów to raczej ona należy do tych nieśmiałych co nawet gałki nie opierdzieli, bo po prostu nie lubi.

Nie wiem co o tym sądzić, ale chyba kobiety dzielą się na
  • Odpowiedz
@strike_lucky: nie każda... Myślę że wtedy to taki jednorożec mi się trafił... Znaczy... Głupie to takie było że wytrzymałem miesiąc i nie byłem w stanie tego dalej... ciągnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale jestem w stanie zrozumieć że ktoś szukający zabawki a nie partnerki mógłby się zakochać ;).
Sporo miałem partnerek i w zasadzie poza tą jedną to wszystkie miały opory przed blowjobem. Nie ma to
  • Odpowiedz