Wpis z mikrobloga

Po sylwestrze na kacu przegladałem youtube i trafilem na lajt Axla. Niegdys lewa ręka Konona po Czeczetkowiczu. Jako iż Kuc męczy się od długiego czasu by uzbierać na poloneza. Wysłallem mu donejt z pytaniem dlaczego nie pójdzie lajtów z Kononem nagrywać. Miałby lepszą kasę.
Axel okazuje się odciął się od uniwersum. Wspominał, że ostatnio był u Konona w 2009 roku. Wspomniał, że jego brat otrzymał kiedyś mieszkanie komunalne na dziesięcinach.
Axel wspomniał, że tam był. Mieszkanko było wyremontowane, zadbane, nawet umeblowane. Wielokrotnie dziwił się Kononowi dlaczego nie chcą się tam wprowadzić. Poza tym dodał, że ma tyły w uniwersum i pewnie ma grosze z Jutuby. Słuchałby Axla to żyłby jak Panisko.
Poza tym kuc jest zdania, ze jednak mieszkanie komunalne po śmierci Bogusia zostało jednak odebrane
Wszystko pod tym linkiem https://youtu.be/WAt758fsF48
#patostreamy

#kononowicz
  • 6
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka:
Bardzo ciekawe info. Az dziwne, ze udalo ci sie wycisnac z niego tak duzo. Zwykle nie chce w ogole rozmawiac o Kononie, ew powie pare slow i zmienia temat. Ciekawa sprawa z tym mieszkaniem. Konon dostal od spoldzielni 46tys, gdy je jej oddal. Gdyby mieszkanie bylo w 100proc komunalne, to nie dostalby przeciez zadnej kasy. Z drugiej jednak strony, 46tys to za malo jak na sprzedanie lokalu, gdyby to
  • Odpowiedz
@Docent_nauk: też nie spodziewałem się wiele za trzy złote. Widocznie docenił cegiełke na Poloneza. Bawi mnie ta cała sytuacja, że taki Czeczetkowicz czy Axelio na tle lateksów co jak co wypadają pozytywnie do tego stopnia, że potrafią się odciąć i tworzyć swój niszowy kontent bez Kononowicza.
  • Odpowiedz