Wpis z mikrobloga

Po raz kolejny spędzam sylwester jako zakochaj dziura dla różowej. Smutno fhuu, bo jestem śmieciem który szybko się przywiązuje a różowe wykorzystują to do własnych celowosc jako znajomosc na chwilę. Masakra. 2k20 a ja nadal jestem manipulowany przez kobiety jak upośledzone dziecko. Yebac mnie i to życie. Chciałbym być nie czułym #!$%@?. Ale ja tak po prostu nie potrafię. Jeśli przed kimś się otwieram to już ten ktoś coś dla mnie znaczy. #!$%@?ć mnie, teraz, w przeszłości i w całym 2k20. :)

#przegryw #depresja
  • 11
  • Odpowiedz
@Log4n: @emenems10: łatwo mówić, ja myślę sercem. I to jest błąd który powielam od dzieciaka. Po prostu nie mogę myśleć #!$%@? dopóki nie uloze sobie serca i mózgu. Ot tak, priorytety. Szkoda, żal mi siebie, bo wróciłem teraz na salę a ona już ma zastępstwo dla mnie. :))))
  • Odpowiedz
@AligatorTed: @Log4n: @emenems10: wiecie co mnie pociesza? Fakt że zgubiła telefon i teraz chodzi po sali szukając gon zasmuca fakt, że z tego co kumpel mi powiedział to chyba szlauf jest i tak myślę czy czasami nie miała jakiegoś qtasa w buzi przed faktem i całowaniem mnie. Rozkmina mocno. :))))
  • Odpowiedz
@AligatorTed: ano. Lekko po alkoholu, ot , jakaś dziewczyna w moim wieku z którą tańczyłem, całowałem się, łapałem za tzytzki, dupę i tzipe. Ot. Koniec znajomosci. Ale ja zjeb jestem. XD ale całowała nieziemsko. Omfg, aż mnie warga boli na samą myśl jak dobrze to robiła. :3
  • Odpowiedz