Wpis z mikrobloga

Ale ten Analczyk to jest... już nie będę używał nieładnych słów, ale nazwijmy to - niehonorowym człowiekiem. Zerknąłem na zapis z tego jego live'a i śmieszne są te jego wypowiedzi nt. Marleny - "poszła swoją drogą, a ja swoją". Ta, typ drugi raz ją zostawił, nawet nie dając znać gdzie idzie i po co, w dodatku wiedząc, że Marlenka jest upośledzona i nieporadna życiowo, a określa to tak, jakby się rozstali za porozumieniem stron. xD Jak znowu będzie z siebie robił największego poszkodowanego, zwalając winę na wszystkich dookoła, to parsknę śmiechem.

Zresztą... on jako patostreamer jest już skończony. Po 1, musieliby mu zakazać odpoczynków w psychiatrykach, bo pies zawsze będzie tam spierdzielał, jak coś mu nie styknie, po 2 - on już nie ma do tego zdrowia. Jedyne, na co go stać, to sprint 3-dniowy, gdzie śpi 20h na dobę (po czym oczywiście spierdziela do psychiatryka na wczasy, aby odpocząć).

Jeszcze niedawno go szanowałem, ale gość jest coraz gorszy... Nie dość, że jest przegrywem, to robi z siebie śmiecia bez godności i honoru, który wiecznie się nad sobą użala.
#rafatus #danielmagical #patostreamy
  • 13
  • Odpowiedz
@GoldenStone: tak, tak, tak... z tobą ciężko się dyskutuje chociażby dlatego, że myślisz, że on jest non stop w psychiatrykach nie dlatego, że traktuje je jak sanatorium, a jest bardzo potrzebujący. Dalej daj się łapać na to. Jak #!$%@?ł w podobnym stylu od Marlenki do Agnes, to też był strasznym wrakiem i nie można go oceniać, nie?

Ty jesteś tego typu człowiekiem, że nawet jakby on spowodował #!$%@? wypadek tym swoim
  • Odpowiedz
@rorf46: poszedł żeby poodpoczywać a w między czasie znajdzie kolejnego frajera czy frajerke żeby pomieszkać jak wyjdzie itd. Może znów jakąś gwiazdę show up potem zacznie chlac i ja okradać. I znów wróci do Marleny. Choć wątpię bo może jak w takim stanie pojawiła się w tych Rowcach czy gdzie ona tam mieszkała to matka może w końcu zamknie ja w jakimś psychiatryku.
  • Odpowiedz
@GoldenStone: dobra, niech ci będzie, Analczyk jest ciężko chory. Cokolwiek złego zrobi - nie można go oceniać negatywnie, bo to przez chorobę/choroby.

A tak poważnie... on co najwyżej jest alkoholikiem, a i tego nie jestem pewien, bo jakiś czas temu spokojnie mógł nie pić kilka miesięcy i nic mu się nie działo. Reszta to jego aktorstwo, na które się nabrałeś. To zwykły łeb bez godności i honoru. A swojej dziewczyny/przyjaciółki (zwał
  • Odpowiedz