Wpis z mikrobloga

Tak w sumie myślę, że największym wygranym z wszystkich patostreamerów to w sumie Byszczoch. Praktycznie wszystkie patusy się zawinęły z rozwalonym życiem, a on może i ma zniszczoną reputację itd., ale sobie streamuje dalej bez większych konsekwencji i co istotne - nie zwraca na siebie wielkiej uwagi. Nawet ja mam na niego kompletnie wywalone, mimo że wcześniej go hejtowałem, po prostu totalnie mi zobojętniał. I dzięki temu może sobie spokojnie prowadzić te streamy, zarabiając na menelach i niewiele osób rzuca mu kłody pod nogi.

A słyszałem, że ostatnio zarabia więcej niż zazwyczaj i nawet nie bierze udziału w tych streamach, więc w kategorii patusów największy wygryw. Finalnie więc ze wszystkich patostreamerów miał najwięcej farta i jeśli niczego drastycznego nie odwali, to się dobrze ustawił, bo patostreamy umierają, więc media nie powinny się już czepiać. Tak więc największym wygranym patostreamerem jest mimo wszystko Byszczoch.
#danielmagical #patostreamy #bystrzaktv #rafatus
  • 4
@rorf46: Miał farta, to prawda. Do niedawana miał jeszcze główny kanał, najdłużej się utrzymał. Tylko, że Byskrzat skończył się na kłótni z Agatką bo później była tylko niemiłosierna stypa.