Wpis z mikrobloga

Mirki, jak nadać 50 calowy telewizor? Paczka na wymiary około 130x80x30 i wagę jakiś 14 kg. Wszędzie trafiam na konieczność nadania go na europalecie, co mnie nie rajcuje. Podczas gdy @x-kom nadał go do mnie FedExem w oryginalnym kartonie, a teraz przy zwrocie oczywiście umywa ręce ;p
#kurier
  • 8
@kuba130000: Dokładnie tak zrobiłem. Wybrałem FedExa i podałem te same dane, która miała paczka, która do mnie przyszła za ich pośrednictwem (18 kg, wymiary jak wyżej i niestandardowe opakowanie). Oby się udało ;p
@kuba130000: Pies trącał te powiedzmy 86 zł, ale przy zamawianiu dostaję do zaakceptowania regulamin, w którym jak byk stoi, że telewizory większe niż 32 cale powinny być umieszczane pionowo na europalecie xD A tego mi już za 8 dyszek nie przewiozą.
@krabat: To ciekawe, że sklepy/magazyny nie muszą wysyłać takich TV na paletach... Pytanie tylko czy ktoś sprawdza ten regulamin, pewnie jakbyś złożył zlecenie to by przyjęli normalnie.
Tylko któryś kurier (nie wiem, czy własnie nie FedEx) ma dodatkowe kosmiczne dopłaty jak są jakieś niezgodności.
Wybrałeś Pocztę, tak?