Wpis z mikrobloga

Miry z #motoryzacja
Pomóżcie

Szukam auta w budżecie 18-22k max 25k duże , rodzinne , wakacyjne
Kombi lub suv / terenówka, diesel i automat - auto ma wozić bezpiecznie rodzine być komfortowe i stosunkowo ekonomiczne - nie przerażają mnie silniki 1,6 diesla ( w volvo ) , liczę się z serwisem - stać mnie na niego i nie mam już 17 lat - wiem z czym wiąże się posiadanie samochodu - jako daily mam gówno służbówkę - zakupione auto planuję serwisować w aso albo w jakimś warsztacie z autoryzacją
W przyszłości fajnie gdyby dało się tym ciągnać przyczepę
Zależy mi na komforcie , dobrym audio , podgrzewanych fotelach a im więcej bajerów tym lepiej.
Na autach co nieco się znam ale może ktoś da mi jakiś mądrzejszy przykład , wybór albo z własnego doświadczenia pomoże wybrać

Na chwilę obecną dumam nad pojazdami 2009+ :
A6C6 , Volvo V70 , Mercedes C ( W204 chyba ? ) , A4B8 ( B7 )
W tym momencie najbliżej mi do V70 ( znalazłem kilka ciekawyh egzemplarzy lub do merca

Na liście awaryjnej jest: XC90 ( 1gen ) , Jeep Cherooke , Range lub Disco ( 3gen ) - w terenówkach wiem że będę się #!$%@?ł na spalanie 10+ a raczej ich możliwości nie wykorzystam , Octavia RS ( 2gen ) ( miałem 4 lata 3gen 2015r o skoda mi się po prostu znudziła ) , Citroen C5 ( aczkolwiek jakoś mi nie po drodze z tym autem miałem poprzednią wersję i nie pasuje mi ta jazda "na chmurce" )

To znalazłem na chwilę obecną co biorę pod uwagę

1) VolvoV70

2) Mercedes C
  • 16
@skurvol_Dominik: jeśli duże, to nie C klasa. Ja polecam V70 III 2.4D/D5 ale nie w tych pieniądzach. Duże, komfortowe, da radę z przyczepą.
Mercedes E220 CDI (W211, czyli starszy) też ciekawa oferta, ale ciężko znaleźć niezajeżdżony egzemplarz. Jak ma być W212 to budżet musisz zwiększyć.