Wpis z mikrobloga

Dobra to co sie #!$%@? u mnie przed sylwestrem to jakiś cyrk. Ojciec od świąt nie jest trzeźwy, matka #!$%@? bo nic nie pomaga a jutro już goście przyjeżdżają, ona robi żarcie i sprząta w całym domu. Dodatkowo ojciec jest odpowiedzialny za opłaty za wszystkie opłaty w domu, tyle lat mu dobrze szło ale teraz to już przeszedł sam siebie, nie wiem co on #!$%@?ł, ale wyłączyli nam prąd a za paraneście godzin będą goście. Z nim cięzko się skontaktować bo zrobił sobie taki domowy bimber że go #!$%@? z kapci po 1 szklance. Po godzinie sam wstał żeby sobie kolejną szklanke nalać ale jak to matka zobaczyła to ją #!$%@?ło bardziej z kapci niż ojca bo dzbanku bimbru. Nigdy nie widziałem matki w takim stanie, #!$%@?ła dookoła ojca jak diabeł tasmański okładajac przy tym ojca takimi damskimi uderzeniami pięścią po klatce/brzuchu i wszystkim co się znalazło na jej drodze, na koniec #!$%@?ła liścia i zaczynała płakać że jest bezradna, a on zmarnował jej 23 lata życia. Ojciec jak to usłyszał #!$%@?ł na hejnał całą szklane bimbru i dostał takiej furii w oczach, że po pierwszym ciosie mama #!$%@?ła się na plecy. Ojciec miał w sobie tyle energii że #!$%@?ł ją jeszcze na ziemii. Widząc, że matka już się nie rusza ogłosiłem wygraną dla ojca poprzez nokaut. #sylwester #sylwesterzwykopem #rodzina
Pobierz adammalysz12 - Dobra to co sie #!$%@? u mnie przed sylwestrem to jakiś cyrk. Ojciec o...
źródło: comment_NbtwBlfAXweMKBJKRpuDT1rysA3p9MoA.jpg
  • 4
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adammalysz12: "#!$%@?ła dookoła ojca jak diabeł tasmański okładajac przy tym ojca takimi damskimi uderzeniami pięścią po klatce/brzuchu i wszystkim co się znalazło na jej drodze, na koniec #!$%@?ła liścia" :)