Wpis z mikrobloga

Mirki, jestem na etapie wyboru projektu. Co myślicie o takim układzie pomieszczeń jak w załączniku?


@JosePepe:
W pokoju nr 8 nie czułbym się komfortowo bo każdy kto wyjdzie na balkon patrzy mi przez okno.

Co ja myślę? Fajnie że parterówka, bo w dzisiejszych casach piętrowe to zły pomysł (wydajesz na schody, zajmują ci miejsce i trzeba po schodach łazić).
Jakbym wybierał to poszukałbym czegoś z mniejszą ilością korytarzy - od razu
@deryt: Pokoj nr 8 to raczej gabinet/biuro
@JosePepe: Bardzo fajny projekt. Niestety mam za waska i zle ustawiona wzgledem kierunkow swiata dzialke.
Jedyne co mi sie nie podoba
- brak lazienki przy sypialnia razem z garberoba (dla mnie to mus - taki mini apartament dla mnie i zony)
- wejscie do domu od razu wchodzisz do salonu
Slaba opcja jak siedzisz rozwalony na kanapie


@nie_programista_20k:
No ale na tym polega salon... To miejsce gdzie nie ma prywatności - ludzie przychodzą sobie zrobić kanapkę do kuchni, obejrzeć telewizor, generalnie integrować się, więc nawet jakby nie był przechodni z dworu, to też "kręcą się tam dzieciaki".
@nie_programista_20k: zgadzam się, że wejście nie wprost do salonu byłoby lepsze. Ale nie da się tego osiągnąć w tym projekcie chcąc mieć garaż w bryle budynku. Niestety działka ma 23 m szerokości i garażu już w bok nie przesunę...