Wpis z mikrobloga

U mnie juz decyzja zapadla. Pierwotnie mialem nie brac Hierro ale po dyskusji z paroma kumatymi ludzmi doszedlem do wniosku, ze jednak warto. Wiec Hiszpan dzis lub jutro wyladuje u mnie w składzie i wjedzie za Akanjiego. W drugiej turze wjedzie Edvin Van Der San i prawdopobnie zagram nim do końca fify. No i potem mam dylemat, poniewaz bedzie jeszcze 12 tokenow do zdobycia i zastanawiam sie nad Koumanem lub Seedorfem. Kogo z tej dwojki byście wzieli?
PS. Za Hernandeza za pare dni wjedzie Varane.

#fut
JDMnormalnie - U mnie juz decyzja zapadla. Pierwotnie mialem nie brac Hierro ale po d...

źródło: comment_ZqLXQJUZMQH3AlQ1Gva3tkLSR1QaGToP.jpg

Pobierz
  • 5
@JDMnormalnie przed kupnem varane spróbuj lenglet. Cały czas grałem lenglet i nazbierałem do varana, po 15 meczech zmieniłem bo grało mi się dużo grzej. Raczej niepopularna opinia, ale tracisz tak mało, że próbować warto
@sandrapullok: ja miałem sytuacje taka ze trafiłem lengleta ( paradoksalnie z paczki za przegrany draft jak mnie z serwerów wyebalo) kiedy był coś jeszcze warty, pograłem nim, dokupiłem do pary Varana i po dwóch LW wymieniłem lemgleta na miltao bo bardzo mnie denerwował, uważam ze varane dużo lepszy, choć rozumiem ze niektórym może grać się na odwrót