Wpis z mikrobloga

@bon-bon: Ja dlatego prawie w ogole nie ogladam kobiecego asmr, za duzo cyckow a za malo jakosci.
Z kobiecych to chyba tylko soft anna i taka Finka, zapomnialem nazwy.
Z facetow to Raphy Taphy, Dennis ASMR, Czas po deszczu i jeszcze pare.
@bon-bon: ja uwielbiam ASMR Gleam z polskich, fajne też jest Morpheus ASMR, taki sympatyczny dziadzio :) Za to uważam, że taka młoda typiara z USA co nagrywa to już przesada, miała video gdzie udawała policjantkę która każe niegrzecznego obywatela i to już jest creepy w #!$%@?, bo było mocno erotyczne według mnie, a ta dziewczynka ma może z 15 lat :/ Nie pamiętam nazwy
@bon-bon: Zle moze to ujalem, jakos 80% kanalow kobiecych seksualizuje te swoje filmiki ale oczywiscie, pelno tez jest quality contentu, nie twierdze ze nie.
Przy facecie przynajmniej mam pewnosc ze jezeli ma duzo wyswietlen to zapewne jest dobry w asmr a nie ze ma duze cycki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bon-bon: Z polskich to imo Czas po deszczu jest bezkonkurencyjny chociaz szepczaca w sieci tez jest bardzo spoko.
Ja jestem raczej fanem klasycznego asmr, tapping, mouth soundsy, Inaudible whisper i ewentualnie cos nowego (making and breaking the pattern, Unpredictable asmr itp)
Z role playow to chyba tylko eye exam czy cos takiego do mnie przemawiaja.
Niektore Unintentional tez sa spoko