Wpis z mikrobloga

Skąd w niektórych to zdziwienie że wygląd jest najważniejszy, to jest tak oczywiste jak to że ziemia krąży wokół słońca. Nie ma chyba większej wartości niż ładna twarz, to się tyczy każdego człowieka, zawsze kisne z tych wielkich odkryć prawd oczywistych przez samozwańczy proroków black pill. Ładna morda ma swoją wartość i nikt nigdy nie twierdził że trzeba mieć dobry charakter by mieć loszki, niektórzy sami sobie to wkręcili albo stare ciotki żeby pocieszyć takiego kawalera

#przegryw #tinder #takaprawda
  • 27
  • Odpowiedz
Skąd w niektórych to zdziwienie że wygląd jest najważniejszy

@pmub: każdego to boli bo nie wiele można tu zmienić. Inna sprawa jest taka, że przeciętna kobieta jest raczej atrakcyjna (odpadów genetycznych jest niewiele, wiele z nich jest jedynie grubych) a wśród facetów przeciętny jest raczej brzydki. Loszki mają makijaż i naprawdę aby kobieta wyglądała źle to musi mieć już wyjątkowego pecha
  • Odpowiedz
@pmub: Właśnie o to chodzi, że my się temu nie dziwimy, tylko większość z nas jest #!$%@?, że to właśnie kobiety zazwyczaj mówią że wygląd się nie liczy i najważniejszy jest charakter i takie inne bzdety. Tylko prawda może nas wyzwolić. Wygląd to 90% sukcesu.
  • Odpowiedz
@gwiezdny_wodnik: nie, przecietna kobieta nie jest atrakcyjna, czy ktos jest atrakcyjny czy nie jest to tylko opinia, cos czysto subiektywnego i np w mojej opinii laska przecietna, czy nawet szara myszka ktora sie podoba naprawde wielu na tym portalu jest po prostu nieatrakcyjna
  • Odpowiedz
Nie ma chyba większej wartości niż ładna twarz, to się tyczy każdego człowieka, zawsze kisne z tych wielkich odkryć prawd oczywistych przez samozwańczy proroków black pill


@pmub: Powiedz to tym którzy twierdzą że black pill to stek bzdur. bTakich debili jest wielu - serio.
Albo nauczycielom PUA czy psycholoszkom próbujący wytłumaczyć fenomen że facetom trudno znaleźć laskę.

nikt nigdy nie twierdził że trzeba mieć dobry charakter by
  • Odpowiedz
Powiedz to tym którzy twierdzą że black pill to stek bzdur. bTakich debili jest wielu - serio.

Albo nauczycielom PUA czy psycholoszkom próbujący wytłumaczyć fenomen że facetom trudno znaleźć laskę.


@Solstafir: nikt nie pisze, że blackpill to stek bzdur, a jedynie, że wybiórczo przedstawia dane, ja nigdy nie pisałem, że ładna buźka nie jest jednym z kluczowych elementów wpływających na jakość życia, ja twierdzę, że inne rzeczy też mają znaczenie

inne pod tym względem, że jak ktoś jest przeciętny, ale jest dynamicznym ekstrawertykiem, jest bogaty i zadbany to cały czas ma szanse na udany związek z kimś na
  • Odpowiedz
inne pod tym względem, że jak ktoś jest przeciętny, ale jest dynamicznym ekstrawertykiem, jest bogaty i zadbany to cały czas ma szanse na udany związek z kimś na swoim poziomie


@steppenwolf90: Udany to jest bycie betabankomatem? (napisałeś że ma być bogaty)
I ten "na swoim poziomie" też będzie tak bogaty czy jednak bogaty przeciętniak+biedna przeciętniara?

a czy trudno znaleźć laskę, cóż do dzisiaj bodajże 80% facetów chociaż raz w życiu się żeni, co znaczy, że większość tych przeciętniaków znajduje chociaż chwile szczęścia w
  • Odpowiedz
@steppenwolf90: Udany to jest bycie betabankomatem? (napisałeś że ma być bogaty)


@Solstafir: generalnie szacuje się liczbę małżeństw bez seksu na około 10% więc nie ma takiej tragedii, chociaż bzikanie ma zapewnione ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a jeśli chodzi o betabankomactwo to jest to co społeczeństwo oczekuje od Ciebie, Ty masz zapewniać zasoby kobiecie i to jest jedna z podstawowych ról społecznych mężczyzny, nie demonizujmy, a
  • Odpowiedz
generalnie szacuje się liczbę małżeństw bez seksu na około 10% więc nie ma takiej tragedii, chociaż bzikanie ma zapewnione ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@steppenwolf90: Aha, czyli pókie nie ma TRAGEGII to to jest szczęście? I najpierw 80% ma szansę na małżeństwo, a potem z tych 80% ma 10% szansy na TRAGEDIĘ? I jest cacy?

a jeśli chodzi o betabankomactwo to jest to co społeczeństwo oczekuje od Ciebie, Ty masz zapewniać zasoby kobiecie i to jest jedna
  • Odpowiedz
Aha, czyli pókie nie ma TRAGEGII to to jest szczęście? I najpierw 80% ma szansę na małżeństwo, a potem z tych 80% ma 10% szansy na TRAGEDIĘ? I jest cacy?


@Solstafir: tak jest cacy - po prostu samo życie jest ciężkie, a to jeden z jego elementów, gdzie masz jakieś swoje szanse i to tyle, tak samo w Polsce masz jeszcze mniej - 50% szans, że zarobisz więcej niż 3k na rękę, czy warto się tu obrażać na rynek pracy i nie rozwijać zawodowo? Ja po prostu traktuję związki jako element życia, tak samo ciężki jak inne i tyle. Ja nawet wychodząc do znajomych na spotkanie mam mniej niż 50% szans, że towarzystwo mnie polubi.

Jakoś wobec kobiet już się nic nie
  • Odpowiedz
no żyjąc w dużym mieście masz z automatu więcej,


@steppenwolf90: A żyjąc z gorszym wyglądem mam z automatu mniej. To się nazywa Black Pill.

związek za cenę kompromisów spełnia niektóre Twoje
  • Odpowiedz
A żyjąc z gorszym wyglądem mam z automatu mniej. To się nazywa Black Pill.


@Solstafir: nie mówię nie, mówię, że jedynie będąc bardzo brzydkim nie masz szans na nic

Raczej kobieca to się ofiarować, a męską jest dać jej kasę - taką wizję szczęśliwego związku proponujesz. Znaczy nie szczęśliwego, no ale że jest nieszczęśliwy to trza uznać że jest szczęśliwy bo mówisz że to cacy że jest #!$%@? i trza robić dobrą minę do złej gry. Ona będzie robić dobrą minę gdy ją ruchasz (bo to dla niej praca) a ty dobrą minę gdy będziesz brał nadgodziny żeby dać jej
  • Odpowiedz