Wpis z mikrobloga

Skąd w niektórych to zdziwienie że wygląd jest najważniejszy, to jest tak oczywiste jak to że ziemia krąży wokół słońca. Nie ma chyba większej wartości niż ładna twarz, to się tyczy każdego człowieka, zawsze kisne z tych wielkich odkryć prawd oczywistych przez samozwańczy proroków black pill. Ładna morda ma swoją wartość i nikt nigdy nie twierdził że trzeba mieć dobry charakter by mieć loszki, niektórzy sami sobie to wkręcili albo stare ciotki żeby pocieszyć takiego kawalera

#przegryw #tinder #takaprawda
  • 27
  • Odpowiedz
nie mówię nie, mówię, że jedynie będąc bardzo brzydkim nie masz szans na nic


@steppenwolf90: 80% mężczyzn nie podoba się kobietom W OGÓLE. Ile razy ci te badanie podawano? I tak też jest w realu, rozejrzyj się dookoła.

to dość fatalistyczny obraz tego wszystkiego, w większości małżeństw facet zarabia bardzo przeciętnie i nie robi nadgodzin, a jakoś partnerkę sobie znalazł, a seks jest potrzebą obojga płci i czerpią one z tego taką samą
  • Odpowiedz
80% mężczyzn nie podoba się kobietom W OGÓLE. Ile razy ci te badanie podawano? I tak też jest w realu, rozejrzyj się dookoła.


@Solstafir: 80% jest ocenionych jako poniżej przeciętnej, Ty też możesz marzyć o ferrari, ale zadowalać się z całkiem porządnego nowego passata

Nie
  • Odpowiedz
80% jest ocenionych jako poniżej przeciętnej, Ty też możesz marzyć o ferrari, ale zadowalać się z całkiem porządnego nowego passata


@steppenwolf90: Ale one nie zadowalają się passatem. #!$%@? docierato do ciebie?

bo nie jestem specjalistą od seksualności
  • Odpowiedz
Ale one nie zadowalają się passatem. #!$%@? docierato do ciebie?


@Solstafir: rozumiem Twój punkt widzenia, ale nie znalazłem przekonywujących mnie danych potwierdzających tą teorię, że normalny facet nie może mieć udanego związku, czasami wręcz czytałem tezy przeczące tej jak taka, że kobiety są najszczęśliwsze w związkach z facetami na swoim poziomie atrakcyjności

No tak. One chcą tylko najlepsze geny. To jest właśnie black
  • Odpowiedz
to jest jakaś teoria, czytałem takich setki już w necie też rzekomo "popartych badaniami", trzeba coś więcej żeby mnie przekonać (nie mówię, że one nie chcą najlepszych genów, ba faceci też chcą, chodzi mi o to, że kobieta niby nie umie normalnie funkcjonować z ogarniętym przeciętniakiem)


@steppenwolf90: Ona umie nawet z ogarniętą przeciętniaczką będąc heterosekualną. Nawet mieszkają takie razem wynajmując.
Nie wiem co ty #!$%@? dalej bez sensu.

To nie
  • Odpowiedz
Jest to powszechna wiedza w świecie seksuologii, jest to hopergamia, jest też widoczna na każdym kroku w realu, chyba że starasz się BAAARDZO sobie wmawiać że tak nie jest bo na czarną pigułkę jesteś zbyt miękki psychicznie.


@Solstafir: mam otwarty umysł, nie powiem, że się nie dam przekonać, czytam książki o seksuologii i jeśli będą się one skłaniać ku tego typu teoriom to się z nimi w końcu zgodzę

jeśli chodzi o pary/małżeństwa to znam właśnie same takie gdzie facet jest średniakiem i nie mogę się wypowiedzieć czy to szczęśliwe związki czy tylko sprawiają wrażenie takich, ale póki żyjemy w kulturze gdzie podstawą rodziny jest małżeństwo, a 80% facetów się żeni (gdzie załóżmy tylko 20% jest atrakcyjnych) to średniaki dostaną swoją szansę żeby się
  • Odpowiedz
@steppenwolf90: Masz coś wspólnego z @TestoDepot który przekonuje mnie że chodzenie na prostytutki jest super i oszukał system i wystarczy zarobić pieniądze i ma się to samo i w sumie można tak być tak samo szczęśliwym.

Zastanawiając się co w ogóle próbujesz mi przekazać, mam wrażenie że nie rozumiesz jednej rzeczy. Jeśli jesteś facetem który nie jest w stanie znaleźć sobie satysfakcjonującego seksu za darmo.... Może inaczej. Dajmy na
  • Odpowiedz