Wpis z mikrobloga

@blacktyg3r: Nie slyszalem o Grimm, epic ma problemy z tworca co cpie i upada - cena jebla duuuzo, grin jest stabilny i nic sie nie dzieje, beam ma dobra cene na kupno i fajne wahania - najbezpieczniejsza opcja z mimble wimble, MWC stosunkowo swieza monetka, trzeba poczekac jak sie rozwinie i wejdzie na wiecej gield.
  • Odpowiedz
@blacktyg3r: Ten Grimm ma #!$%@? potencjal, musze zbadac ten projekt i ta smieszna cena, chyba, ze tak jak Epic tworca to cpunek, edit: hmm projekt ciekawy, ale raczkuje i widze, ze czepia sie Beama jak PO PISu i odwrotnie, nie wiem czy to dobre podloze + tylko dwoch developerow tworzy monete ryzykowne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@karygodnykartofel: rozmawiam z Maxem dość często i jego ćpanie (zakładam że masz pewne info) nijak nie ujmuje mu tego co zrobił i wciąż robi dla całego projektu. Zresztą epic to ewidentnie projekt oparty na swoim skromnym community, devowie których jest tyle co kot napłakał nie mają decydującego wpływu na całokształt. Życie toczy się na telegramie, discord póki co jest zaniedbany.
  • Odpowiedz
@blacktyg3r: Nie wiem, porzuclilem projekt po dwoch miesiacach przez spadki spowodowane zaniedbadniami przez deva o ktorych mi wiadomo z discorda, a ktorych nik nie odpieral i nie tlumaczyl, mala wiarygodnosc, jakby bylo inaczej to bym trzymal, ale mam wrazenie, ze zly PR ciezko przelamac, zwlaszcza, jak sie z nim nic nie robi
  • Odpowiedz