Wpis z mikrobloga

Kurde, od dwóch dni używam szczoteczki sonicznej tak jak tutaj ziomuś wyjaśnia, ale mam niedomyte zęby :/ Paznokciem se mogę zeskrobać osad z wewnętrznej części. Nawet jak przed chwilą odpaliłem dwie sesje mycia pod rząd, żeby zrobić to powoli, ale dokładnie, ale reszty pozostały. Jestem przypadkiem beznadziejnym czy to normalne, że na początku się nie umie? Nawet nie wiem jak się nauczyć, jeśli nie umiem, skoro wydaje mi się, że robię zgodnie z filmikiem.
#dentysta #stomatologia
musialmi - Kurde, od dwóch dni używam szczoteczki sonicznej tak jak tutaj ziomuś wyja...
  • 9
  • Odpowiedz
@Tuptol: @Booty_Gurl: @Prozdrowotny: Po myciu zwykłą szczoteczką nie miałem takich problemów. Model Phillipsa Sonicare, w instrukcji jest napisane, że przez pierwsze ileś tam myć ma podwyższoną moc, żeby użytkownik mógł się przyzwyczaić. No dobra, czyli to ja coś psuję :/ Kupię sobie w aptece tę substancję, która pokazuje gdzie źle umyłem i zobaczę co w tym zobaczę.
  • Odpowiedz
@musialmi: A masz ustawiony odpowiedni program? Jest też taka opcja, że stosujesz zły nacisk siły. Spróbuj umyć z mniejszym i większym dociskiem niż zazwyczaj. Ewentualnie udaj się do dobrej higienistki. Być może jest tak jak pisała @Tuptol
  • Odpowiedz