Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam nieładne #cycki. Różnią się wielkością, choć nie jest to różnica jednej miseczki. Mają różną wielkość brodawek sutkowych, trochę inny kształt. Są na nich białe już rozstępy z okresu dorastania widocznie w świetle dziennym i delikatnie chropowate. Mają mało apetyczny kształt. Nie są obwisłe, tylko takie odstające. Kiedyś były chłopak powiedział mi, że mam nieładny biust. No nie wygląda on jak u gwiazd a na wuefie czy na siłowni widzę, że koleżanki mają ładniejsze piersi. Rozstępów się nie pozbędę (mam je też na pupie i udach), ale te #piersi są dla mnie problemem i wstydzę się ich.
Jak bardzo taki biust przeszkadza mężczyznom?
Zbierać na operację czy zostać damskim #przegryw?


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla maturzystów](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 35
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Fajnie popatrzeć na niezłe cycki, ale to nie jest najważniejsze. Po czasie to nie ma żadnego znaczenia... Każdy będzie coraz brzydszy. Każdemu wszystko opadnie. Wszyscy umrzemy. Nasza galaktyka przestanie istnieć. Zgasną słońca, wszechświat się skurczy. Wszystko się skończy. Na co się przejmować cyckami?
  • Odpowiedz
Musiałbym zobaczyć, ale z opisu sądzę, że to by mi nie przeszkadzało. Najważniejsze, że je masz, bo są kobiety, które ich prawie nie mają.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Pokaż cyc? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może być na priv to ci powiem czy operacja, czy nie. W każdym razie ja tam bym się nie pierdzielił i nie krępował operacji. Uważam, że w przypadku poprawy cyca nie ma w tym nic złego. To jednak wany element jest i niestety potrafi obrzydzić dziewczynę.
  • Odpowiedz
UwielbianaDama: Zgubiłam kod potwierdzający, że to ja jestem OP, ale to naprawdę ja
Nie pokażę tu cycków. Większa pierś jest podobna do Gruszki z obrazka, ale nieco mniej szpiczasta, a mniejsza do Wulkanu, ale mniej od niego foremna. Dodam jeszcze, że piersi nie mam blisko siebie tak jak to wygląda u niektórych dziewczyn.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

AnonimoweMirkoWyznania - UwielbianaDama: Zgubiłam kod potwierdzający, że to ja jestem...

źródło: comment_QTiAZw5tdr9hFlm6YxopqWBjJ3cISnwI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz