Wpis z mikrobloga

Ej mam #pytanie z #prawo

Jeżeli moja kobieta, którą jestem w trakcie rozwodu będzie miała sprawę o stalking ale jej rodzice chcąc ją uchronić od dalszych konsekwencji wynajmują firmę detektywistyczną która mnie obserwuje i robi zdjęcia to czy tych #!$%@?ów, znaczy rodziców mogę również pozwać o stalking?

Chcą mi udowodnić winę rozpadu małżeństwa bo są przekonani, że będę musiał wtedy zrzec sie całego majątku dla ich córki.

Jak tylko sie dowiem co to za detektywi od razu dam znać. Po dwóch czy trzech dniach zorientowałem sie ze jestem obserwowany i robiłem wszystko aby zbieranie dowodów trwało jak najdłużej a jej rodzice czyści sobie przez to portfel.

#rozwodzarzutki
  • 73
  • Odpowiedz
  • 0
@Necroman otwieraj tag XD
Mnie bolec na boku by tak nie ruszył jak fakt ze ona z rodzicami połasili sie na około 100.000zł bo tyle warte jest mieszkanie z wyposażeniem. Nawet wynajeli detektywa by chronić córkę która będzie mieć sprawe o stalking. Twoja sprawa to pikuś, jak ty sie już załamałeś to przy moim przypadku byś sie powiesił.
  • Odpowiedz
@NIEKONWENCJONALNA: Oj nieprawda. Dalej uważam że moja żona była wspaniała. Jako człowiek, kobieta, towarzysz... mylisz się. Zwyczajnie zostałem odrzucony przez miłość życia, jestem strwożony tą sytuacją. Uwazam ze zasłuzyłem na cos więcej, chociażby jakieś wyjaśnienie.
  • Odpowiedz