Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak Wy to robicie, ale ja mam postać pod freezing pulse 6l w tabula rasa, wszystkie akty zrobione z palcem w dupie 50k dpsu. Wbijam na mapki i #!$%@?, tier 5 w góre nie do ruszenia. Robienie map tych legendarnych (ultra rzadkich) to już w ogóle tragedia, bo czuje się jakbym nie miał dpsu. W atlasie dopiero zrobiłem 1 bossa w narożniku i już mnie #!$%@? strzela, bo inne są nie do ruszenia, a zwłaszcza ten co sztandary zrzuca. Teraz mam 80lvl, full resy 75% tylko chaos 0% i gine jak #!$%@? (1500hp i 2k shielda) gram witch. Kupienie jakiegoś itemu graniczy z cudem, bo mam 30 chaos i ze 3 exaltedy, jak coś dropi to po 40-100 shielda i tyle. Ileż można to samo farmić byle pójść dalej. Podchodzę do endingu po raz chyba 4 i nie mogę zrobić kroku do przodu.

Daily questy to tylko zana, niko i einhart (chyba tak się pisze), ten od tych asasynów i ten od temple są nie do ruszenia, ginę momentalnie po wejściu do temple albo nie jestem w stanie nabić sobie czasu, a co gorsza nie starcza mi czasu na zabicie bossa, żeby awansować świątynie.
#pathofexile #poe
  • 19
@Tytyka: za 3 exy to kupisz gear spokojnie na czerwone mapy, daj link do postaci to zobaczę co tam masz

(1500hp i 2k shielda)

nie znam się na hybrydach, ale łącznie to i tak bardzo mało, ja gram obecnie na 5k hp a i tak czuję, że powinienem mieć więcej
@Tytyka: masz tragiczne drzewko i ekwipunek, ogolnie ladujesz duzo many + mom ale chcialbys sie skupic na esie, tyle ze poki masz es z many nie bedzie zabierac bo jak sam opis keystona mowi, '30% damage taken from mana BEFORE LIFE' - poki masz es nie tracisz zycia poza nielicznymi wyjatkami jak chaos dmg :D nie da sie grac w poe majac 35% inc life/25% inc es na tym levelu :)
@Tytyka: nie chce mi sie przegladac drzewka, tam jest sporo źle, ale to wymaga regret orbów żeby cofać więc bym zostawił tak jak jest, ale usunął bym Mind over Matter, bo zabiera ci sporo many a nie grasz pod dużą ilość many więc jest to nieopłacalne

co do gearu
https://poe.trade/ i szukaj na wszystkim 70 life + 30 res, ringi i belt to bardziej 60-70 res

broń https://poe.trade/search/narekinauhitub, graj 1h+ shield,
@Tytyka: usuń przecinek, bo mi się wstawił

nie wiem co ci polecić, bo buildów pod freezing pulse nie widzę, a sam nie grałem ostatnio casterami, a ten co podałeś jest drogi i zdecydowanie nie dla nowych graczy

jesteś skłonny zmienić skill? jutro cos poprzeglądam jeśli nikt do tego czasu ci nie pomoże, albo coś przerobię i ci podrzucę
Wbijam na mapki i #!$%@?, tier 5 w góre nie do ruszenia. Robienie map tych legendarnych (ultra rzadkich) to już w ogóle tragedia,


@Tytyka: to wynik robienia buildu nie mając pojęcia o grze - wielokrotnie zwracałem uwagę ( na tym forum również), że powinniśmy zacząć przygodę z PoE od zrobienia buildu według poradnika,, zaoszczędzimy czas/kasę/nerwy gdy zrobisz takich buildów kilka to każdy kolejny będzie zawierał więcej twoich modyfikacji
a build nie