Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Martinoz: Tu powinny być Minusy bo Plusów to nie ma jej co dawać, owszem namieszała w Uniwersum ale i jest #!$%@?ą kobietą która znalazła frajera żeby ją utrzymywał, i na dodatek sama już nie wie czego chce a Major myślał że coś z tego będzie. Śmiechu Warte
  • Odpowiedz
@MarianPazdzioch69: ja bym jej dał plusa, nie przyprowadziła majora dla krzyśka w czasie krzysia największej słabości kiedy maryja jest zapłodniona duchem swietym i tak dalej.

teraz knurowi mam nadzieje ze urosna spowrotem piorka i major jak wroci to bedzie na lancuchu jak nero i do tego z ombrożą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kilerek3: W sumie racja, no namieszala tam i to grubo, ale jakoś nie trawie tej baby nic mi osobiście mi nie zrobiła ale cos w niej jest takiego że nie lubie jej, a Kononowicz Szczura wpusci on tylko tak gada bo go boli ze jest sam i nie ma z kim dzielic łóżka bożego
  • Odpowiedz
@MarianPazdzioch69: Można przymknąć oko na jej manierę.
Ale trzeba przyznać, duży wkład w poprawę jakości uniwersum. Nawet Monika lateksów nakierowała na właściwe tory. Hejt na Sławka praktycznie zniknął, ponieważ Sławek ma swojego przyjaciela bliżej. I ja im wszystkim kibicuję
Szkolna bez Majora to najlepsza szkolna.! Pamiętajcie!
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: Kibicuje jej a nawet w jakiś sposób jestem wdzięczny za zabranie ćpuna ze szkolnej ale to z szacunkiem nie ma nic wspólnego bo ona jest wykluczona z kategorii ludzi, którym szacunek według mnie się należy ;)
  • Odpowiedz
@diego-sanmarino: chodzi o tak zwaną grupę premium, lateksami są nazywani z powodu specyficznych zainteresowań Rafałka Jakubowskiego, jednego z nich https://www.wykop.pl/wpis/38855207/pojawily-sie-niedawno-jakies-fejkowe-wpisy-rafalka/ Grupa premium to zakamuflowana, konspiracyjna grupa ludzi mających ambicję sterowania zdarzeniami w Uniwersum, mają także zainstalowane na Szkolnej podsłuchy. Wśród nich są Sławek, Gienek Korytko, Mati Kupiec, Paweł i różni nieznani szerzej ludzie. Mają teraz pełną kontrolę nad Meksikanem i jego kanałem. Wiem, że te wyjaśnienia brzmią absurdalnie, ale to w
  • Odpowiedz
@matador74: to jest prawda grupa facebookowa Kononowicz i Major powstała w wyniku upadku grupy AFT. Po tym jak Tiger Bonzo pod przymusem musiał zerwać z jutubą. A , że natura nie lubi prózni i akurat Kononowicz w olejku i pomidorach się uaktywnił ludzie z Aft tworzą dzis grupe fecebookową.
  • Odpowiedz