Wpis z mikrobloga

@oakep12: jak z cieniem to wydaje sie, ze Vidal, ale to juz osobiste preferencje
Allanem gralem krotko, ale totalnie mi nie podszedl, w 19 jego karta za sbc byla duuuuzo zwinniejsza i lepsza w defensywie, w tym roku - wedlug mnie - Allan nie ma tego "czegos", Vidal rzeznik, z cieniem na 8 zgrania ma podobne tempo jak nif z cieniem na 10
kwestia skladu czy grasz na 2 SPD i
@oakep12: no nie mów że to twoja formacja ingame i grasz tak ustawionym składem na 41212... :D na SP i Dybala i Luis Alberto out, musisz tam miec box-to-boxow czyli SP wszechstronnych, z dobra stamina i mających pojęcie o obronie jak nainggolan właśnie
Jak chcesz to ci mogę coś grywalnego ułożyc z tym vidalem na 10 zgr ale typowo pod 41212 (2) bo sam ta formacja gram od Fify 19 niezmiennie
nie mów że to twoja formacja ingame i grasz tak ustawionym składem na 41212... :D na SP i Dybala i Luis Alberto out, musisz tam miec box-to-boxow czyli SP wszechstronnych, z dobra stamina i mających pojęcie o obronie jak nainggolan właśnie

Jak chcesz to ci mogę coś grywalnego ułożyc z tym vidalem na 10 zgr ale typowo pod 41212 (2) bo sam ta formacja gram od Fify 19


@Geneksix: Jak mozesz
@oakep12: no to będzie ciężko bo SP z premier league nie ma za dobrych a takich trzeba żeby połączyć vardiego i rashforda, myślałem raczej nad zostawieniem mertensa lautaro i może tego dybali na cam a zmienić SP na allana i nainggolana, PO dasz semedo to przy innej formacji wyjściowej (4231) vidal będzie na 10 zgr