Wpis z mikrobloga

Lares nie chce zaprowadzić mnie do magów wody aby oddać ornament Saturasowi. Pisałem wczoraj o tym bugu, dziś znalazłem najbardziej satysfakcjonujące mnie rozwiązanie tego bugu bez używania kodów. Pobieramy Gothic Variablen Editor z tej strony otwieramy przez program plik z zapisem gry, wyszukujemy frazy LARESGUIDE i LARESGUIDEZUONAR i ustawiamy parametr przy nich na 0. Po tym Lares może ponownie zaprowadzić nas zarówno na farmę Onara jak i magów wody. Pełny tekst rozwiązania tutaj
#gothic #gothic2nk #gothic2
Powstaniec - Lares nie chce zaprowadzić mnie do magów wody aby oddać ornament Saturas...

źródło: comment_LG2B36yE86YH5rBvpjpSMaSVyhoxiOLx.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Powstaniec: Zachciało się nowości... i niezła ironia losu.
Ja po wielu latach zacząłem G2NK, ósma godzina gry (plus czas na przypomnienie z poradników), 6 level postaci i nagle Lares wyłapuje zacięcie. Pogoglowałem i sobie przypomniałem o tym błędzie. Kiedyś odpaliłem starego sejfa, a tutaj w sumie musiałbym od początku. Kamień z serca.
Tak przy okazji, nie spotkałem w necie takiej porady jak nabić szybko doświadczenie pod oblężonym zamkiem. Biegałem między orkami,
  • Odpowiedz
  • 0
@kotkameleon: Tą taktykę z zgromadzeniem tłumu orków pod taranem i odpaleniem deszczu ognia znałem, odkryłem chyba jak przeszukiwałem fora w rozwiązaniu powyższego problemu w 2019 :) Teraz mam zagwozdkę, G1 na laptopie siostrzenicy z win11 odpala się bez żadnego majstrowania w plikach i system patcha, a na moim parę godzin się głowiłem i lipa :(
  • Odpowiedz