Wpis z mikrobloga

@Nudziarz-Spokojny: To widać po mężczyznach - najwięcej samobójstw. Przyjrzyjcie się matkom i babkom - często facet jedyne co przy nich ma, to spokój w kotłowni lub garażu. Żeby nie było - to nie przypadki u mnie z domu, chociaż u mnie też się zdarzały, w wersji light. Dobrze że moja żona to nie polka i ma inne geny.

"CZEGO LEŻYSZ? CHWYĆ SIĘ ROBOTY, TRAWA NIE SKOSZONA"
"PŁOT DO POPRAWY"
"#!$%@? TYLE
  • Odpowiedz
to prawda - jak bylem kiedys w sklepie potrafily mi w BiedStonce nawet z bara wyebac byle tylko wejsc do nowo otwartej. I wiecie co jest najśmieszniejsze xD? Nie te stare baby tylko młode studentki,absolwentki
  • Odpowiedz
@Bazarnia: oj znam takie przypadki, nawet nie wiesz ilu moich znajomych tak przepadło i pourywało kontakt z kumplami. Sam byłem w związku, w którym się postawiłem, bo nie należę do osób uległych czyimś zachciankom - teraz moja była dziewczyna ma faceta, który właśnie #!$%@?ł wszystkich tylko dla niej xD
  • Odpowiedz
@Bazarnia: a to ciekawe XD

Moja mama rodowita Polka z dziada pradziada i wychowana jest tak ze ma chłopa się słuchać, chłop ma mieć posprzątane i ugotowane, nieważne czy chodzi do pracy czy nie (i jedno i drugie). Z ojcem nie dyskutuje. Tate mówi, tak ma być.

I żeby nie było, mój ojciec nie jest żadnym tyranem. On został wychowany tym samym schemacie i tak im pasuje i tyle.

A to
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
"CZEGO LEŻYSZ? CHWYĆ SIĘ ROBOTY, TRAWA NIE SKOSZONA"

"PŁOT DO POPRAWY"

"#!$%@? TYLE ROBOTY A TEN LEŻY, WIELKI CHORY"

"NIKT MI NIE POMOŻE, TYLE ROBOTY W DOMU"

"GDZIE ZNÓW SIĘ WŁÓCZYSZ? ŻADNE TAKIE, PO ROBOCIE DO DOMU"

@Bazarnia: Ej, ja tu widzę bardziej kult #!$%@?, powszechny w mojej rodzinie niezależnie od płci, te teksty to do ojca mojego pasują wypisz-wymaluj, a mama? Mama jest pod tym względem normalna.
  • Odpowiedz
@PaulStanley: palcem nie kiwnie? #!$%@?, mówię o przypadkach gdzie goście własnymi rękami dom postawili, robią na dwa etaty a tym #!$%@? mało. Jeszcze mi powiedz gdzie znikają faceci po ślubie, jak ich opetuje wokół palca #!$%@? baba i replikuja DNA, bo ona i tak nie miała nigdy pasji poza SERIALAMI to robią gowniaki żeby ona sobie wrzucala coś na insta, jak już braknie fot że ślubu. Taki nudny i #!$%@? schemat
  • Odpowiedz
@Bazarnia: kolego to jest screenshot który możesz sobie manipulować jak chcesz XD

Wiesz co, nie wiem może ja z innej części Polski jestem albo może moja rodzina i znajomi są dziwni ale ze starszego pokolenia nie jestem w stanie znaleźć takiej tyranki o których tu gadacie. Ani jednej.
Z młodszego (mojego) pokolenia fakt dziewczyny rodzą dzieci i ganiają chłopów do roboty ale same tez do niej chodzą plus ogarniają dom i
  • Odpowiedz
"CZEGO LEŻYSZ? CHWYĆ SIĘ ROBOTY, TRAWA NIE SKOSZONA"

"PŁOT DO POPRAWY"

"#!$%@? TYLE ROBOTY A TEN LEŻY, WIELKI CHORY"

"NIKT MI NIE POMOŻE, TYLE ROBOTY W DOMU"

"GDZIE ZNÓW SIĘ WŁÓCZYSZ? ŻADNE TAKIE, PO ROBOCIE DO DOMU"


@Bazarnia: przyznaj się Mirek, kiedy byłeś u mnie w domu rodzinnym?
  • Odpowiedz
@LaylaTichy:

Na szczęście dla Polaków amerykańska uczona podkreśla, że Polki najbardziej agresywne są wobec innych Polek. „Jeśli już się ze sobą jednoczą, to tylko w jakiejś wspólnej sprawie albo mając wspólnego wroga. Może to być ładniejsza od nich albo zdolniejsza koleżanka, nie daj Boże bardziej doceniana przez szefostwo. Wtedy dorabiają jej mnóstwo wad, np. że szef ją chwali, bo na pewno z nią sypia. Co ciekawe, nawet mając wspólnego wroga, zwalczają
  • Odpowiedz
@PaulStanley: Wklekasz fragemt którego nie rozumiesz i syczysz "dejcie mi badania reee". Lecę z pomocą - To że są najbardziej agresywne wobec innych polek i zwróciła na to uwagę autorka nie odnosi się do TYLKO - z całego #!$%@? najbardziej obrywa się innym samicom. To prawidłowość, która ma odzwierciedlenie w biologi i dyskredytacji innych samic, bez względu na narodowość. Eh #!$%@? xD idź już lepiej na karpia.
  • Odpowiedz