Wpis z mikrobloga

  • 107
Drodzy perfumoholicy i Ci co jeszcze nie wiedzą, że nimi są.
Będzie dość osobiście.
Siedzę sobie właśnie na dworze, w tle świecą ozdoby świąteczne, a mi na głowę pada deszcz, co chwilę zasłaniając wyścigiem kropel ekran.
Nasz Papież kiedyś rzekł, że piłka nożna jest najważniejszą rzeczą, wśród rzeczy nieważnych.
Wspominam o tym, bo jest to bardzo mądra, refleksyjna teza, która daję wiele do myślenia.
Tym bardziej w taki czas, jaki właśnie niektórzy już zaczęli obchodzić, a inni dopiero zaczną siadając przy wigilijnym stole.
Przy stole wśród najbliższych Wam osób.
Przy stole którego bardzo ciepło Wam życzę, aby każdy z Was miał okazję chociażby na chwilę poczuć się szczęśliwym.
Nie musi to być stół, ale chociaż 5 minut dla bliskiej osoby, szczere i prawdziwe pomyślnie o kimś.
To o Wasze, Waszych bliskich i przyjaciół szczęście zawsze chodzi.
Najważniejsza rzecz, z rzeczy nieważnych.
Mój rok pod względem perfumowym przebiegł bardzo intensywnie.
Setka nowych flakonów, dziesiątki rozbiórek, kolejny raz wielu z Was poznałem osobiście, a z niektórymi wszedłem w bliższą relacje, niż tylko obecność na mikroblogu.
Stworzony poradnik z Waszą nieocenioną pomocą, wiele zabawnych, ale też i tych bardziej przykrych momentów.
Chciałabym Wam życzyć, aby perfumy były właśnie taką rzeczą - najważniejszą wśród rzeczy nieważnych.
Byście jak najmniej mylili to co jest naprawdę ważne, z zatraceniem co nowego znajdzie się na Waszej półce.
Życzę Wam tego z całego serducha.
Gdyby można było zamknąć wszelkie smutki i radości, w nasze ukochane i znienawidzone flakony.
Jakież by to było proste..
Prawda?
Wesołych Świąt.

#perfumy
dradziak - Drodzy perfumoholicy i Ci co jeszcze nie wiedzą, że nimi są.
Będzie dość o...

źródło: comment_DMM937ptIcQ6n6sTy6gE5asflgDgouGi.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@dradziak: zawsze w myślach dziękuje rodzinie i różowemu że szanują moją pasję i cieszą się razem ze mną, jutro przedstawię im swoją własną kompozycje i już napawa mnie to szczęściem ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzięki za dobrą robotę na tagu. Wesołych!
  • Odpowiedz
@dradziak: Samych wspaniałości, dużo udanych chwil dla Ciebie i Twoich najbliższych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dostałem już Man in Black Essence, które kupiłem dzięki Twojemu pordanikowi i pachnie dalej po prysznicu, cudo, dzięki ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@dradziak:

Jak miło na tagu.
Dzięki i wzajemnie Pan @dredziak : May all your wishes come true ...
BTW Moje pierwsze Święta Bożonarodzeniowe z Wami ... zgadnijcie co kupiłem sobie pod choinkę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz