Wpis z mikrobloga

Jak pisze Naomi Wolf w Micie urody: „W 1986 roku Neil Malamuth, naukowiec z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles, doniósł, iż trzydzieści procent studentów przyznało, że dopuściliby się gwałtu, gdyby byli pewni, że ujdzie im to na sucho. Gdy w ankiecie zmieniono słowo ‘gwałt’ na formułkę ‘zmusić kobietę do seksu’, pięćdziesiąt osiem procent mężczyzn odpowiedziało, że zrobiliby to.” Natomiast w innej przytaczanej przez nią ankiecie, w której brało udział stu czternastu studentów, znaczna ich część zgodziła się ze stwierdzeniami takimi jak: „Lubię dominować nad kobietą” (91,3 procent), „Ekscytuje mnie część seksu, która polega na podboju” (86,1 procent), „Niektóre kobiety wyglądają tak, jakby same prosiły się o gwałt” (83,5 procent), „Podnieca mnie, gdy kobieta walczy ze mną w czasie seksu” (63,5 procent), „To byłoby podniecające – użyć siły, by podporządkować sobie kobietę” (61,7 procent).

#rozowepaski
#niebieskiepaski
  • 33
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Widzę mamy tu wojującą, skrzywdzoną feministkę.

Niestety pedofilia nie jest żadnym spadkiem po jaskiniowcach, acz zaburzeniem mózgu. Dopuszczają się jej obie płcie, ale to temat tabu jeśli robią to kobiety. I ciężej wykryć.

Gwałty z kolei były na porządku dziennym, nie było przynoszenia kwiatków, by kobieta łaskawie ściągnęła majtki, tylko rachu ciachu, no i mamy dzieciątko z instynktu, tak jak robią to inne zwierzęta. Co zrobić, byliśmy kiedyś prymitywni, tak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nowywinternetach:

to temat tabu jeśli robią to kobiety.


Bo to domena facetów

Dużo jest jednak kłamstw o gwałtach.


Właśnie nie, nadal więcej jest samych gwałtów a kłamstwa o nich są niezwykle rzadkie. No ale wiadomo, przecież kobiety są winne zawsze więc nie może być tak że to one ciągle są ofiarami.

Ile znasz przypadków porywan mężczyzn by później zmusić ich do prostytucji? Ilu znasz facetów którzy byli klepani w tyłek przez
Bo to domena facetów


@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Domena nie domena. Możemy się tak przerzucać argumentami, że domeną kobiet są manipulacje (dzięki którym także mogą prowokować męską przemoc, sterować nią unikając odpowiedzialności), wykorzystywanie, granie ofiary/kłamanie, przemoc psychiczna (która też prowokuje do innych rodzajów przemocy i doprowadza do samobójstw, czyli jak ciche morderstwo), alienacja rodzicielska. Do rana mogę pisać.

Właśnie nie, nadal więcej jest samych gwałtów


No ile jest? Ile razy zostałaś zgwałcona?

kłamstwa o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nowywinternetach: domena. Nie musisz tego unikać tylko przyznać że to faceci w dużej mierze są gwalcicielami i pedofilami.

Spośród 136 zgłoszonych przypadków napaści seksualnej, 8 okazało się fałszywych. To 5,9 proc. wszystkich. W kontekście innych badań badacze szacują odsetek fałszywych oskarżeń na od 2 do 10 proc.


Tutaj masz dowód, że do gwałtu częściej dochodzi niż do fałszywych oskarżeń. Daruj sobie pytanie o to czy bylam zgwalcona, bo widzę że ci
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Nie tyle boli co żenuje to, że chcesz badań 100% mężczyzn tylko dlatego, że jakiś minimalny procent gwałci, a nie chcesz słyszeć o tym co robią kobiety uznając za święte i ich nie trzeba w niczym badać.

Zresztą to one wychowują przyszłych gwałcicieli. Zazwyczaj ktoś kto stosuje przemoc seksualną np. sam był molestowany w dzieciństwie, często był synem pedofilki.

Urojenia to ty masz o tym że wszędzie czyha na ciebie
skąd masz pewność że minimalny procent gwalci? Skąd to wiadomo?


@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Ze statystyk i faktów. A nie z urojeń, jakie mają feministki i inne nienawidzące mężczyzn kobiety.

Wiem, wiem, nie zgłaszają. A mężczyźni też nie zgłaszają przemocy wobec siebie :) I jakoś temu drugiemu nikt się nie dziwi, a pierwsze to krzyk, agresja i płacz.

Niech kobiety zgłaszają faktyczne gwałty, aj nie wróg. Ale faktyczne : )

Raczej synem pedofila, to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nowywinternetach: dawaj te statystyki. Dziwi się dlatego tak dużo na lewicy mówi się o hejcie, przemocy . Myślisz że w takiej arabi saudyskiej warto zgłaszać gwałt? W Polsce mniej więcej wiem jak są traktowane ofiary gwałtu. Podobnie jak ofiary pedofili. No właśnie dlaczego nie badacie?

Nie wiem o co Ci chodziło w ostatnim zdaniu ale nie żartuj sobie z przemocy seksulanej szczególnie jak tak bardzo zatroskany jesteś o ofiary matek pedofilek.
Myślisz że w takiej arabi saudyskiej warto zgłaszać gwałt?


@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: A co mnie obchodzi Arabia? Mówisz o "wszystkich mężczyznach", no i jesteśmy w Polsce. Także o Polakach.

W Arabii niech sobie tam coś próbują feministki, ale wolą ich sprowadzać jako imigrantów do nas tępe dzidy, a potem rosną w Szwecji statystyki gwałtów - głównie spowodowane tymi samymi imigrantami, a walczą z białymi buahahah. Nie byłem w Arabii za to, nie widziałem,
Wystarczy mi czytanie tego co przeszły ofiary gwałtu i pedofili i jak były traktowane.


@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Czytać sobie można. Ja czytałem, że diabeł chodzi w piekle i też się wystraszyłem.

Znowu masz urojenia i w dodatku nie potrafisz niczym poprzeć swoich twierdzeń.


Bo mi się nie chce, byłaś na głównej i komentowałaś nawet art ze statami, więc nie baituj już.
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus
Wiesz jaki jest problem takich lewaczek idealistek jak ty?

Zrozum że światem rządzi przemoc i gdyby mężczyźni nie zapewniali wam bezpieczeństwa to byście pogineły. Dlatego feminizm jest na tyle silny na ile słabi są okoliczni mężczyźni. Jak feminizm wygra to przyjdą mężczyźni z innych regionów i was zmiotą z planszy, często przy waszej własnej aprobacie bo ich siła będzie was podniecać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kakuter: rozumiem że kobiety muszą się pogodzić z tym że jest przemoc wobec nich bo jak nie to przyjdą inni faceci i będzie to samo?

#!$%@? ze jak zawsze się nie da nic zmienić. Typowe dla obrońców gwalcicieli. Zawsze da sie zmienić. W modelu norweskim karani są mężczyźni którzy korzystają z prostytucji i to daje świetne efekty. Tam też kobiety mniej boją się zgłaszać gwałt, lepiej działają instytucje chroniące zwykłych ludzi.