Wpis z mikrobloga

Mircy z #bukmacherka, co Wy na to byśmy "założyli" #typerskaspoldzielnia analogicznie do wpisu @toxyczny niefortunnie niezagranego?

Widzę to tak że dajmy na to do 13.00 w sobotę, czy tam później w inne dni meczowe każdy chętny daje JEDEN typ który uważa za ofertę dnia. Ja preferuję nieoczywiste kartki, rożne, ov 1,5 danej drużyny, gole w obu połowach itd bo tam największe value widzę, ale może być tez 1x2, wiadomka. Rozpoczynający wpis - przykładowo ja - może, nie musi - dodatkowe bonusy dla typujących dać od siebie. Ja np myślałem o 1/4 wygranej jeśli kupon pyknie, za największy trafiony kurs jaki wyselekcjonuję z podanych tytułem konsultacji bukmacherskiej :) Taśmociągi gram 10/20 zl max wiec nic wielkiego. Ale przy 5-7 typach @2 kurs total już poszybuje.
Wybrany kupon oczywiście udostępniam z fortuny, by można było sobie go skopiować na szybkości.

Druga sprawa że każdy może wybrać sobie co tam chce i uważa, z własnymi bonusami lub tez bez nich, jak kto woli.
Natomiast jest pewnie nas grupka jako tako aktywnych, każdy coś tam codziennie zauważy czego nikt inny nie wypatrzył, może warto to jakoś skonsolidować. Co myśita?
  • 6
@PierogiRuskie: będzie taki tag wrzucę swojego typa, ale nie typy 1.24 tylko konkrety tak jak było w tym wpisie, Levante 2.6. znając życie to nie wejdzie bo za dużo ludzi będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) już #wojatypy próbował więc tylko tam szły taśmy z mały kursami